Pradinis

LABAS, ČIA MES!

sveikuoliai!

Sveiki atvykę! Čia mes – Lietuvos sveikuolių sąjunga. Arba paprastai – sveikuoliai. Tie, kurie renkasi gyventi šviesų, šviežų bei GYVĄ gyvenimą. Kupiną gerumo sau, savo artimui bei aplinkai, kurioje gyvename. Ši bendruomenė yra skirta visiems – žengiantiems pirmus žigsnius savo sveiko gyvenimo pažinime, norintiems gyventi aktyviau ar jaučiantiems, kad atėjo laikas geram pokyčiui.

kĄ mes VEIKIAMe?

ŠALIN AKINIUS!

Patikrintos paslaptys, kaip paprastų, bet labai efektyvių praktikų pagalba, galite padėti savo akims, atstatyti ir išlaikyti gerą regėjimą iki gilios senatvės.

CUKRAUS DETOKSAS

Unikali, moksliškai pagrįsta programa, kuri padės atsikratyti cukraus ir kitų maisto priklausomybių, emocinio valgymo, atstatyti imunitetą, organų veiklą, pagerinti sveikatą, išmokti valgyti sveikai ir natūraliai numesti svorio visam gyvenimui.

LAISVĖS KODAS

Laisvės kodas padeda jaunimui atrasti naujas vertybines nuostatas, bičiulius ir autoritetus, keičia požiūrį į gyvenseną, išmoko pasitikėti savimi ir linksmintis blaiviai.

MES GALIM!

Mes galim! - Vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla senjorams Lietuvoje, skirta įkvėpti jaunystės eliksyro, tapti žvaliems, žaismingiems, sveikiems ir laimingiems su savo sidabrine gija galvose.

Amžius – ne riba fiziniam aktyvumui

„Judėjimas – gyvybingumo šaltinis. Kuo įvairiau judame savo kasdienėje veikloje, tuo mūsų organizmas labiau stiprėja, tampa atsparesniu stresui, įvairioms ligoms. Būti

Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamos sveikatingumo stovyklos skatina šeimas, jaunimą bei senjorus patirti sveikesnį bei džiaugsmingesnį gyvenimo būdą. Įtraukiant holistines sveikatingumo praktikas, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą bei grūdinimąsi, šios stovyklos pakeitė ir keičia daugelio žmonių gyvenimus.

artėjantys renginiai ir paskaitos

Jei dar nežinote ką norite išbandyti, atsiverskite mūsų artėjančių stovyklų, renginių bei paskaitų kalendorių. Neabejojame, kad rasite tai, ko ieškote.

ŠIRDYS KALBA

Tapk Lietuvos sveikuolių sąjungos nariu!

Nori prisidėti puoselėjant sveikos gyvensenos idėją Lietuvoje, būti kartu bendraminčių būryje ir gauti nuolaidas organizuojamiems renginiams bei stovykloms?