BEACTIVE savaitė – puikus užtaisas aktyviam judėjimui ištisus metus

70

Paskutiniosios rugsėjo savaitės renginiai tapo puikia motyvacija keliems tūkstančiams įvairaus amžiaus žmonių keisti gyvenimo būdą, daugiau judėti, bei sveikiau maitintis. Į Europos sporto savaitės BEACTIVE metu gausiai vykusius renginius įsijungė 14 Lietuvos miestų, tarp kurių aktyviausi buvo alytiškiai, klaipėdiečiai, palangiškiai, vilniečiai, Utenos bei Ignalinos sveikos gyvensenos entuziastai.

Ankstyvos ryto maudynės su mankštomis ir savimasažo mokymais, dviračių ir pėsčiųjų žygiai, grybavimo varžybos, šokių pamokos, Nirvana Fitnes treniruotės, sveiko maisto švents, Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorių: Ksaveros Vaištarienės, Lukrecijos Augustaitytės, Kristinos Visagurskienės ir Danutės Kunčienės vedamos paskaitos, radijos laidos bei video reportažai „SVEIK ir AUK“ – visa tai papildė puokštę renginių, skatinančių sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje.

Nuo 2015 m. Europos Sąjungos komisijos iniciatyva organizuojama Europos sporto savaite siekiama, kad daugiau žmonių sportuotų ir būtų fiziškai aktyvūs, o taip pat suprastų sporto ir fizinio aktyvumo naudą. Nors šiais metais ši savaitė buvo skirta senjorams, nepriklausomai nuo socialinės padėties ar sportiškumo lygio, prie jų gausiai prisišliejo vaikai, moksleiviai, darbingo amžiaus žmonės ir šeimos. Tokie savaitės renginiai suburia eilinius žmones, valdžios institucijas, sportinius judėjimus, pilietines visuomenes organizacijas ir verslininkus, įkvepia ir atveria europiečiams daugiau galimybių reguliariai sportuoti ir mankštintis. Tie, kas dalyvavo BEACTIVE renginiuose, ne tik turiningai praleido laiką, bet ir gavo puikios nuotaikos užtaisą būti aktyviems ir skatinti kitus aktyviai judėti ne tik švenčių metu, bet ir kasdieniame gyvenime.

LSS projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here