Eketės iššūkis pakeitė užkietėjusį rūkalių: metu šitą Š***

448
news.fraserhealth.ca nuotr

Nuo pirmos dienos prie Lietuvos sveikuolių sąjungos 30 dienų eketės iššūkio prisijungęs Martynas Paliulis šiandien viešai pareiškė, kad neberūkys. ,,Dėl sveikatos ir skanesnio bučinio merginai“, – sako jis. 

Kas rytą su sąjungos prezidentu Simonu Dailide į maudynes atvykstantis Martynas pastarąsias dienas leidžia sveikuoliškai mąstančių žmonių kompanijoje. Pirmas maudynių dienas dar derinęs prie žalingų įpročių daugiau taip gyventi nebenori.

Rūkymas nedera prie kasdienybės

Sakoma, kad paragavus aukštesnių skonių, grįžti prie senų, nebeskanių, nesinori. Tam pritaria ir ką tik rūkyti metęs jaunas vyras. Paklaustas, ar nebijo iš karto skambiai pranešti, kol nėra tikras, ar pavyks, ar bus sunku, jis sako, jog sunku būna tada, kai galvoji, kad taip bus.

Anot jo, jei nusiteiki taip, kaip jis – lengvai, būna paprasta. ,,Keturiolika metų atsisakyti rūkymo nenorėjau ir nemečiau, o dabar panorėjau ir mečiau“, – teigia Martynas.

Linos Skukauskės nuotr.

Laukiamas kiekvienas

S. Dailidė Vilniuje kas rytą laukia kiekvieno pagrindiniame Žaliųjų ežerų paplūdinyje. Darbo dienomis – 9:00, savaitgaliais – 11:00.

Lietuvos sveikuolių sąjungoje tai nepirmas atvejis, kai naujai prisijungę prie iššūkių, renginių ar stovyklų žmonės atsisako žalingų įpročių. Todėl visus kviečiame atrasti savo renginį, stovyklą, atvykti pasisemti sveikatos, vidinės ramybės ir pažinti sąjungą savaip.

http://www.sveikuoliai.lt/tema/renginiai/

Milda Noreikaitė

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here