Metų savanorio rinkimai

91
Lietuvos sveikuolių sąjunga per keletą metų užaugino daugiau kaip 50 savanorių, kurie padeda renginiuose ir stovyklose, rašo straipsnius, viešina sveiką gyvenseną savo vietovėse, neatlygintinai vadovauja klubams, buria žmones, patys organizuoja renginius.
 Metų savanoris – nominacija skirta savanoriui, už savanorišką veiklą Lietuvos sveikuolių sąjungos renginiuose ir stovyklose (vertinama veikla per vienerius metus, jos nauda kitiems, iniciatyvumas, veiklos intensyvumas, pastovumas).
 Kviečiame teikti kandidatūras Metų savanorio nominacijai laimėti. Savo pasiūlymus siųskite iki 2017 m. gruodžio 8 d. el. paštu sigita@sveikuoliai.lt.
 Teikiant kandidatūras būtina nurodyti kandidato vardą, pavardę ar organizacijos pavadinimą ir kontaktus. Būtina nurodyti kas teikia kandidatūrą ir už kokius nuopelnus ne tik įvardijant, bet ir nurodant šių nuopelnų svarbą juos argumentuotai pagrindžiant.
 Kandidatūras vertina ir nominacijos laimėtoją skelbia LSS valdyba, apdovanojimas įteikiamas artimiausiame LSS renginyje.
DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here