Parama

Lietuvos sveikuolių sąjunga – organizacija,  puoselėjanti tautos išminčių suformuluotą holistinės sveikatos sampratą, jungianti žmones, besirūpinančius savo sveikata ir skleidžiančius sveikos gyvensenos žinias.

Daugiau apie mūsų veiklą rasite čia.

Tai geras darbas, kuris nekainuoja nei cento – tik šiek tiek pastangų!

2 % GPM – paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš žmogaus papildomų materialinių išlaidų. Paremti pasirinktą subjektą (turintį paramos gavėjo statusą) 2 % nuo mokėtino metinio pajamų mokesčio – LR piliečio teisė, kuria nepasinaudojęs jis perleidžia pinigus valstybei. Gyventojo 2 %, kurie yra tarsi vandens lašas valstybės biudžete, savanoriškai organizacijai reiškia galimybes sėkmingai plėtoti savo veiklą. Jei ketinate paremti daugiau organizacijų, galite Lietuvos Sveikuolių sąjungai skirti ir 1 % GPM – džiaugsimės bet kokia Jūsų parama. Tai padaryti galite iki gegužės 1 d.

Gavę Jūsų paramą galėsime padėti daugiau žmonių tapti sveikais, išmokyti juos sveikos gyvensenos principui, padėti sveikai gyvenantiems žmonėms gyventi patogiau Lietuvoje, galėsime plačiau ir kokybiškiau skleisti informaciją apie sveiką gyvenseną.

Einamosios kiekvienų metų išlaidos reikalingos:

Kurui
Kanceliarinės prekėms
Mokomajai medžiagai ir priemonėms
Reklaminei medžiagai ir atributikai
Kasmetinių renginių organizavimui
Patalpų nuomai
Koordinacinei veiklai
Tinklapio priežiūrai.

Jūsų parama taip pat reikalinga informacijos apie sveiką gyvenseną sklaidai, populiarinimui, socialinei reklamai ir įvairiems projektams bei renginiams organizuoti.

Kaip paskirti savo 2 % 2015 metais?

I. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos tiesiogiai per banką arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę;
2. Pasirinkite e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (kaip banko klientas).
3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“
4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo suraskite FR0512 formą (Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms)
5. Užpildykite formą pagal VMI formos pildymo taisykles ir pateikite

II. Prašymą pildyti ranka — prašymo formą FR0512(02) užpildyti ranka galima gavus jos popierinį blanką iš VMI. Juos galima gauti kiekviename VMI skyriuje nemokamai (kas nesinaudoja kompiuteriu).
Lietuvos Sveikuolių sąjungos rekvizitai, reikalingi formos pildymui:
Lietuvos sveikuolių sąjunga
Vytauto g.74, Palanga
info@sveikuoliai.lt
į.k. 191616227
a.s. LT264010051002154007,
Bankas AB DnB Nord

Primename: bendrąją informaciją ir konsultacijas visais mokesčių klausimais teikia VMI informacijos centras trumpuoju telefonu 1882.

Iš anksto dėkojame už šią paramą.

Papildomą paramą Lietuvos sveikuolių sąjungai galite skirti pervesdami paramą į Lietuvos Sveikuolių sąjungos sąskaitą LT264010051002154007, Bankas AB DnB Nord.