Renginiai kraunami

« All Renginiai

LR prezidento taurės “EURO FIT” finalinis konkursas

lapkričio 18 | 10:00 - 14:00

Lapkričio 18 dieną, 10 valandą, Kaune, lengvosios atletikos manieže, Aušros g. 42,  jūsų laukia jau tradiciniais tapę Lietuvos sveikuolio rinkimai nauju pavadinimu: EURO FIT konkursas.

Kiekvienų metų rudenį aktyviausi sveikuolių klubai ir ne tik jie bendradarbiaudami su sporto centrais ir savivaldybių sporto skyriais savo miestuose ir rajonuose rengia fizinio kūno įvertinimo konkursus pagal EUROFIT ir EGREPA testus. Šiauliuose net yra įsteigta mero taurė konkursui „Šiaulių sveikuolis“, kuris sėkmingai vyksta jau devynerius metus. 2011 metais Šiauliuose dalyvavo rekordinis skaičius šiauliečių – 906. Kiekvienais metais susidomėjimas šiuo renginiu Šiauliuose auga. Panevėžio, Birštono, Prienų, Kuršėnų, Druskininkų miestai taip pat surenka gausų būrį atrankinių turų dalyvių. Geriausius rezultatus demonstruojantys žmonės iš įvairių Lietuvos miestų lapkritį atvyksta į finalinį konkursą „EURO FIT“ kuris seniau vadinosi “Lietuvos sveikuolis” Kaune, kurį rengia Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su Asociacija „Sportas visiems“, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos tautiniu Olimpiniu komitetu.

Pati pagrindinė konkurso „EURO FIT“ idėja – skatinti judėti, varžytis ir atrasti miestuose bei rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, palektyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale. Tuo pačiu tai puiki proga Lietuvos kūno kultūros akademijos studentams ir sporto savanoriams pasipraktikuoti ir įgyti patirties tokių renginių organizavime.

Finalinis konkursas sutraukia apie 300 dalyvių iš visos Lietuvos. Jame vyrai ir moterys varžosi 18-oje amžiaus grupių. Renginį padeda organizuoti Kūno kultūros ir sporto departamentas, Asociacija „Sportas visiems“.

 

 

Informacija

Data:
lapkričio 18
Laikas:
10:00 - 14:00
Renginys Category:
Interneto svetainė:
http://www.lsu.lt

Organizatorius

Lietuvos sveikuolių sąjunga
Telefonas:
864839931
El. paštas:
simonas@sveikuoliai.lt

Vieta

Lietuvos sporto universitetas
Sporto g. 6
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis