Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

„Sportas visiems“ festivalis Palangoje

gegužės 25 | 14:00 - gegužės 27 | 16:00

2018 m. gegužės 25-27 dienomis, jau 25 metus Palangoje vyksiantis festivalis „Sportas visiems“ kasmetinis sporto mėgėjų festivalis, kurį organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“. Kiekvienais metais paskutinį gegužės savaitgalį Palangoje festivalyje dalyvauja po kelis tūkstančius neprofesionalių sportininkų ir sporto mėgėjų. Festivalio programa pritaikyta kiekvienam pagal savo pomėgius ir fizinį pajėgumą: nuo raminančios jogos, mankštos paplūdimyje, gimnastikos pasirodymų, rankos lenkimo iki gatvės krepšinio, paplūdimio tinklinio ir kitų varžybų.

Kaip ir pernai šiais metais Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simono Dailidės inicijuoja kelionę dviračiais į festivalį iš Vilniaus. Kviečiame jungtis, startuoti galite Vilniuje ar prisijungti pakeliui. Platesnė informacija vėliau.

Be jau įprastinių daugiau kaip 50 fizinio aktyvumo priemonių ir sporto varžybų festivalyje dar vyks: sveikuolių sąjungos paskaitos, bėgimas „Už blaivią Lietuvą“, nakties orientavimosi varžybos, DOBELE slalomas su futbolo kamuoliu, šiaurietiškasis ėjimas, badmintonas, pasagos mėtymo varžybos, baliontinkinis, dartboll‘as, lacrosse‘as, paspirtukų krosas, TRIKKE ir sportinių triratukų vaikams „VARLIUKAS“ pristatyma – važinėjimai bei MyHero įkūrėjo Igno Bakėjaus vedama treniruotė.

Festivalio programą rasite www.sportasvisiems.lt.

Informacija

Pradžia:
gegužės 25 | 14:00
Pabaiga:
gegužės 27 | 16:00

Organizatorius

Sportas visiems
Interneto svetainė:
www.sportasvisiems.lt.

Vieta

Palanga
Palanga, Lietuva + Google žemėlapis