Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Tylos ir vidinių atradimų stovykla | ANYKŠČIAI

rugpjūčio 11, 2017 | 18:00 - rugpjūčio 13, 2017 | 15:00

TYLOS STOVYKLA

Kviečiame į vidinių atradimų
kelionę TYLOJE

Rugpjūčio 11–13 d.  Anykščių r.

Tylos stovykla – tai AUTORINĖ, jau daugiau nei 10 metų, bioenergetikės SVETLANOS SMERTJEVOS rengiama stovykla. Šios stovyklos idėja Svetlanai atėjo kaip aiškiažinystė, vidinis pajutimas.

Stovyklos LAIKAS – rugpjūčio vidurys pasirinktas neatsitiktinai, nes ŽOLINĖ – vasaros žalumos, derliaus brandos apogėjus. Šis laikas suteikia galimybę ir žmogui, kiekvienam iš mūsų, susitikti su savo vidiniu pasauliu, pažadinti ten glūdinčią brandą.

TYLA, PASNINKAS, ĮVAIRIOS MEDITACIJOS BEI PRAKTIKOS (akla meditacija, garsų maudynės, KONSTELIACIJOS, ugnies meditacija, joga) sustiprins gamtos laiko skleidžiamą energiją, leis prisipildyti jėgos bei pajausti save ir kitus. Nes per TYLĄ kalba vidus, išgirstamas vidinis balsas, atsiveria sielos, širdies erdvė ir visa tai vyksta labai saugiai ir subtiliai kiekvieno ritmu.

Stovyklos vedantysis padeda SUSITIKTI SU SAVIMI, subalansuoti vidinius poliariškumus, transformuoti iškylančius išgyvenimus, tai kas kelia nerimą, diskonfortą, skausmą.

STOVYKLA – GALIMYBĖ BŪTI GRUPĖJE IR KARTU PASINERTI Į SAVE. Ieškančių, norinčių iš tikrųjų pažinti save, žmonių bendrystė suteiks pasitikėjimo pasauliu ir aplinka.

Stovyklos PRAKTIKOS PADĖS sustiprinti įžvalgą, intuiciją, pagerinti santykius su artimaisiais, draugais, kolegomis, suteiks ramybės ir jėgos gyventi kasdieninį gyvenimą.

Penktadienio vakarą meditacija įeisime į TYLĄ ir ankstų sekamdienio rytą su dėkingumu atsisveikinsime su šia tylos erdve. Tylą lydės pasninkas, kurio metu gersime vandenį ir valgysime arbūzus.

STOVYKLA VYKS NUOSTABIAME GAMTOS PRIEGLOBSTYJE, miško glūdumoje, kur jungiasi ir veikia visos stichijos: grynas oras, švari žemė, gaivūs vandens telkiniai: upelis bei prūdas, laužo ugnis.

 

PRADŽIA: penktadienį iki 18 val. suvažiavimas į stovyklą, pabaiga: sekmadienį apie 18 val.

Maistas: penktadienio vakarą ir sekmadienį šeimininkės gamintas vegetariškas maistas, per pasninką – arbūzai, nuolatos – miško šulinio vanduo.

Kaina: 115 Eur (nakvojant palapinnėje), nakvynė name 7 Eur.

Registracija: iki liepos 25 d. oaze.svetana@gmail.com

registracija patvirtinama sumokėjus avansą – 40 Eur.

Informacija

Pradžia:
rugpjūčio 11, 2017 | 18:00
Pabaiga:
rugpjūčio 13, 2017 | 15:00

Organizatorius

Kristina Kiaušaitė
Telefonas:
8 613 12 282
El. paštas:
oaze.svetana@gmail.com

Vieta

Ramybės oazė „SVETANA“
Ramaškonių k.,
Anykščiai, Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
www.anyksciuvaivorykste.lt