Transcendentinio Garso Kelionė – Aromaterapijos Apsuptyje

60

Garso terapija tai – meditacija, kelionė į save, proto nuraminimas, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių intrumentų garsų. Žmonės dažnai po sesijos jaučiasi pailsėje nuo kasdienių vargų, pakylėti, aiškiau mato savo tikslus ir nebėra pasimetę minčių uraganę.

https://www.facebook.com/events/143236692833873/

Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

Ši kartą erdvę pripildysim ne tik garsų, bet ir skirtingų kvapų iš visų keturių pusių. Patirsime Garso ir Kvapų Sintezę.

Kiekviena esencija dėl savo ypatingų savybių palengvina mažiausius negalavimus ir gydo rimtas ligas. Daugelis aromatinių aliejų gali būti sėkmingai naudojami visų mūsų bėdai – silpnai imuninei sistemai – stiprinti. Eteriniai aliejai, padėdami nuvargusiam organizmui atgauti jėgas, stiprina gynybines organizmo reakcijas.
Eteriniai aliejai mažina skausmus, gerina virškinimą, skatina medžiagų apykaitą, gydo žaizdas, naikina virusus ir bakterijas.

Garsų kelionė prasidės šeštadieni Sausio 7d. 18:00val., Atvykite 10-15 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome neveluoti, kad nekiltu pašalinių garsų seansuj prasidėjus.

!!! Vietų skaičius ribotas, būtina registracija, atsiųskite savo vardą ir el.pašto adresą numeriu 869047678.

Užsiėmimo kaina – 5eur

!!! Užsiėmimas vyks gulint, atsineškite jogos kilimėlį, pleduką ir pagalvėlę, kad būtų patogu. Jei kilimėlio neturite, sakykite, suorganizuosim.

Vieta: Rytų kultūros studijoje “WUDANG TAO“
P. Kalpoko g. 1 – 26
LT – 44146, Kaunas
*Įėjimas iš Savanorių pr. pusės pro skersgatvį(šalia yra grožio klinika) eisite tiesiai ir priešais bus studijos langai.

Šiame užsiėmime labai svarbi tyli, rami aplinka, dėl to prašome savo mažuosius palikti namie su priežiūra.

Garso terapiją ves Tomas, jaunas savęs ieškotojas.

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here