Vilnius – Palanga: Dviračiu! Prisijunk!

329

Jau antrą kartą organizuojama kelionė dviračiais į kiekvienais metais Palangoje vykstantį, tarptautinį festivalį “Sportas visiems”. Važiuosime per senus Lietuvos kaimus, vešime sveikos, darnios Lietuvos idėją.

Gegužės 22-27 dienomis organizuojama dviračių kelionė į tarptautinį Palangos sporto festivalį “Sportas visiems”. Kelionė vyks per visą Lietuvą, dviračiais. Programoje- nakvynė po atviru dangumi ar palapinėse bei nuoširdus mynimas per Lietuvos kelius ir kalnelius.

Nori prisijungti? Registruokis

Galutinis kelionės tikslas – Palanga. Ten gegužės 22-26 dienomis vyks tarptautinis festivalis „Sportas visiems“, į kurį taip pat dar galima registruotis. Daugiau informacijos apie festivalį bus netrukus.

Žemėlapis su pointais

Į dieną minsime vidutiniškai po 100 kilometrų. Tai nėra daug, bet nėra taip jau ir mažai. Iki kelionės į Palangą bus organizuojamas ir bandomasis važiavimas tam, kad būtų lengviau suprasti, kaip vyksta važiavimas grupėje joje dar nevažiavusiems. Kelionėje maistas bus gaminamas ant laužo, miegosime palapinėse ar po atviru dangumi.

Priimk iššukį ir leiskis į nuotykį!

DALINTIS

KOMENTUOTI

Please enter your comment!
Please enter your name here