Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

16-metis Patrikas: “Per 4 metus jaunimo stovykla “Laisvės kodas” užaugino manyje tikrą žmogų”

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Baigėsi dar viena vaikų ir jaunimo stovykla “Laisvės kodas”. Skaitant atsiliepimus šiurpuliukai per kūną bėgioja ir kaupiasi ašaros suprantant kaip patyrimai stovykloje keičia žmonių požiūrį. Dalinamės su jumis dalyvių atsiliepimais:

 

“Noriu su Jumis pasidalinti stovyklos įspūdžiais ir labai pagirti už tiek pastangų, įdėto darbo, kad turėtumėm gerą laiką. Aš tiesiog be žado sėdžiu ir negaliu patikėti, ką išgyvenau per šią savaitę. Pradėsiu nuo paprastų dalykų. Tik atvykus čia pajaučiau labai didelį palaikymą, geras emocijas, sustiprėjo santykis su sese, jaučiu, kad stipriai paaugau. Įgavau tiek daug žinių, informacijos per vieną savaitę, kiek per mėnesį neįgaučiau. Esu labai dėkinga, kad kuriat, turite motyvacijos ir noro, tokiems užsiėmimams, kurių mums Lietuvoje labai trūksta. Ši stovykla man padėjo suprasti, kad esu labai laiminga  ir turiu gyvenime labai daug. Vienintelis dalykas kurio gaila yra tai, kad atradau šią stovyklą labai vėlai. Dar porą metų ir nebeturėsiu galimybės čia atvažiuoti kaip dalyvė. Kitas dalykas, – šioje stovykloje yra pastebimi visi, visi vieningi, visi lygūs. Tai kiekvienam vaikui labai didelė patirtis, daug daug juoko ir gero laiko praleidimo. Noriu, kad žinotumėt, jog visi čia aplink labai laimingi turėdami galimybę tokiems užsiemimams. Taigi, judėkite į priekį, kurkite, nepasiduokite, nes viskas, ką mes čia išgyvenam, yra stebuklas!!! Su didele meile, džiaugsmu ir  tuo pačiu liūdesiu, kad reikia palikti dvarą.” Rūta   

“Tai yra rojus.. Rojus, kuriame viskas yra ant tiek tobula, kad tiesiog nesinori išvažiuoti, o likti ir atrasti save, pasirinkti teisingas vertybes, gerinti santykius su šeima ir, žinoma, tiesiog pabėgti nuo visko. Asmeniškai, aš, čia atvykau jau ketvirtą kartą ir viskas kaip visada WOW. Atvažiavom į stovyklą ir jau žinojau, kad čia paskutinis kartas kaip dalyviu, todėl labai norėčiau padėkoti visiems, kurie per visus 4 metus tiek daug manyje pakeitė ir tikrai padarė tikru žmogumi. Visos paskaitos yra tokios svarbios ,kad “Virškinti” tą informaciją yra vienas malonumas! Savanorių atsidavimas ir stengimasis dėl kitų yra toks unikalus ir ypatingas, kad tiesiog norisi visus vienu metu apsikabinti. Aš čia tikrai grįšiu su visa Chicago BULLS komanda ir mes tęsime savo dinastija, tačiau kaip savanoriai, nes atsidėkoti šiai stovyklai už teisingą gyvenimą reikia. What time is it? Game time, OOOOOOO!!!!” Patrikas Poškaitis (Pipper)

“Taip norisi verkti, kad didysis vasaros džiaugsmas baigėsi ir tikriausiai – su visam. Tik čia galėjau išeiti iš komforto zonos, bandyti, rizikuoti, atsiskleisti. Jūs tokie mieli žmonės, kaip jūs rūpinatės šiuolaikiniu jaunimu, vaikų sveikata. Ačiūūū! Man tai didelis gyvenimo įvykis.”

Vaikų ir jaunimo stovykla “Laisvės kodas-2021”

“Šioje stovykloje dalyvauju jau trečia kartą, bet šis kartas buvo geriausias. Čia galiu atsipalaiduoti ir pajausti laisvę. Galiu pabūti vegetaru, pailsėti nuo telefonų. Tik čia galiu išeiti iš komforto zonos, kas namie tikrai neįvyktų. Paskaitos labai įdomios, su prasme. Dėl jų gali pasikeisti mūsų nuomonė. Vadovai dar įdomesni žmonės, nei pati stovykla. Su jais gali pasikalbėti, išsipasakoti ir pašokti. Ačiū labai už šią stovyklą.” Urtė V.

“Man šita stovykla buvo puiki. Susiradau daug naujų ir gerų draugų. Savanoriai draugiški, malonūs ir linksmi. Šioje  stovykloje daug ko išmokau. Atvykusi galvojau, kad nesusirasiu draugų, bet čia visi draugiški. Patiko veikla. Patiko Andžėjaus paskaitos, daug įdomių dalykų papasakojo.  Tai pati geriausia ir sveikiausia stovykla pasaulyje.”

“Sveikuoliai ir “Laisvės kodas” man yra didelis atradimas. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę čia būti. Kiekviena stovyklos diena man suteikė daug naudingų žinių, pažinčių ir nuotykių. Stovykloje nuostabios ne tik veiklos, bet ir visi vadovai, savanoriai, kurie yra draugiški ir nusiteikę visada padėti. Manau, šią stovyklą turi išmėginti kiekvienas ir susipažinti su sveiku gyvenimo būdu, sveiku maistu, kėlimusi anksti ryte ir prasibudinimu ežere. Labai dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie šio vasaros nuotykio! <3″ Vakarė Vilkiūtė

“Šios stovyklos veiklos yra labai naudingos, įdomios ir linksmos. Visi užsiėmimai lyg nauji iššūkiai, kuriuose išbandai pats save. Vadovai nuostabūs, labai motyvuoti, skatinantys dalyvauti ir įveikti save. Labai buvo malonu pabūti kartu. Maistas, kadangi yra vegetariškas, man buvo dar vienas išbandymas. Visai patiko ir buvo įmanoma išgyventi savaitę be kasdieninio maisto. Nameliai, kuriuose gyvenome, buvo labai jaukūs, tad buvo malonu palaikyti tvarką.”

“Šitoje stovykloje visada jaučiuosi mylima. Mane supranta ir priima, palaiko, apkabina, apkloja, išklauso. Programa be galo įdomi, man patinka, kad čia gauni iššūkių, kuriuos įveikęs savimi didžiuojiesi. Dėstytojai, savanoriai, mokytojai man tikrai pravers gyvenime, bendravime ir apskritai. Tikrai labai rekomenduoju išmėginti šią nuostabią stovyklą ir PAŽADU, kad TIKRAI nepasigailėsite ir pasisemsite džiugių, gerų, smagių atsiminimų visam gyvenimui.” G. Saulė

“Kiekviena smulkmena, kiekvienas dalykas yra ir buvo tobuli. Viskas taip gerai apgalvota, kad net nėra prie ko prikibti. Kiekvienam siūlyčiau čia atvykti.”

“Buvo nuostabi stovykla ir labai turiningai čia praleidau laiką. “Laisvės kode” galima pasisemti motyvacijos, žinių visiems metams! O gal net sakyčiau visam gyvenimui. Per dieną nuveikiame tiek, kiek nenuveikiame realiame gyvenime per savaitę. Ši savaitė atgaiva širdžiai, sielai, kūnui, protui. Taip pat labai skanus maistas ir kiekvienas valgymas kaip šventė. Čia susirenka nerealūs žmonės, tokie nuoširdūs, priimantys ir paprasti. Esu laiminga iki ausų ir labai labai skatinu visus bent kartą atvažiuoti čia. Kai atvažiuosit, tai užsikabinsit ir daugiau nebenorėsit praleist šitos stovyklos. BOMBA!”

Laukinė stovykla BE AMŽIAUS LIMITO

“Ši stovykla kiekvienam žmogui atveria naujas duris. Tuo ji ir yra išskirtinė. Praleistas laikas joje buvo nuostabus! Ką pakeisčiau, tai pridėčiau dar porą valandų miego, nes sportas ir užsiemimai labai intensyvūs. Didelis ačiū už nuostabiai praleistą laiką.” Rasa

“Sveiki, esu Lėja, man 13 metų. Esu čia antrą kartą ir tikrai nesigailiu, nes čia smagiai praleidžiu laiką. Ši stovykla pati geriausia iš visų, kuriose esu buvusi. Čia mane sužavėjo savanorių pozityvumas, energija. Jaunimas tikrai draugiškas. Kitais metais tikrai atvyksiu 🙂 Noriu padėkoti stovyklos vadovams už puikiai suorganizuotą “Laisvės kodo” stovyklą.”

“Šioje stovykloje buvo visko tiek daug, kad pasakoti kas patiko neužtektų vieno laiško. Aš paminėsiu tik pagrindinius, man labiausiai patikusius dalykus. Tai pirmos mano kvėpavimų praktikos. Labai patiko ir padėjo, nes jaučiuosi atsipalaidavusi ir ramesnė. Dar patiko žygis ir sporto turnyras, vainikuotas ežero vandens. Vadovai visi labai skirtingi ir į šią stovyklą atnešantys nuostabią atmosferą, šypsenas, šilumą. Jūs nuostabūs. Ačiū labai. Man labai patiko mergaičių pokalbiai. Jie atsakė į didelę dalį mano klausimų, kurie kirbėjo galvoje. Tiesa pasakius, ši stovykla yra nuostabi! Minusų neradau, vien pliusai. Ačiū visai komandai:)”  Miglė Jasaitytė

“AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!! Visiems : Justui, Andžėjui, Tadui, Jonui, Jūratėms, Viliui, Miglei, Austėjai, Julijai ir visiems kitiems, kurių vardų nepamenu, bet man jie labai svarbūs. Aš tokia dėkinga Jums už Jūsų pastangas, darbą, pagalbą. Jūs visi esat nuostabiausi savanoriai Pasaulyje! Myliu JUS! Ačiū už šilumą! Didžiuokitės savimi, nes jūs nusipelnę didžiausios pagarbos. Ačiū už viską,ką darote <3 Būkite laimingi. Egle, tu nuostabi! Taip ir toliau! Ačiū Tau! ” Smiltė E.

“Šią stovyklą galiu įvardinti kaip geriausia metų įvykį. Kiekvienais metais grįžtu ir kraunuosi kaip batarkė ateinantiems metams. Paskaitos, kurios čia vyksta yra labai aktualios šiuolaikiniams vaikams. Kiekvienas, kuris nori sąmoningo gyvenimo, turi čia atvykti ir visą tai pamatyti, pažinti. Myliu visus kaip šeimą. Ačiū Eglei, kuri organizuoja šią stovyklą ir stengiasi užauginti gerą jaunimą.”

“Man šis kartas buvo ypač linksmas ir ypatingas. Įsimintinas išlikimo žygis, dienos žygis aplink apylinkes ir kliūčių ruožas. Labiausiai patiko Andžėjaus mankštos, taip pat Diana savanorė labai maloni ir linksma! Maistas labai skanus! Patiko dainuoti su Jonu. Ir labai patiko rytinė muzika, kai žadina mus! Liuks!”

“Į šią stovyklą turėtų visi ateiti ir pabandyti, nors vieną kartą. Stovykloje yra labai daug veiklos. Pavyzdžiui : meditacija, praktikos, paskaitos ir daug daugiau. Maistas vegetariškas ir labai skanus. Šioje stovykloje yra daug iššūkių. Kaip valgyti tik vegetarišką maistą, daryti mankštas iš ryto ir keltis 06:30 valandą ryto. Jei ateisite į šią stovyklą Jums tikrai patiks ir norėsite grįžti antrą kartą.”

“Ši stovykla yra geriausias būdas atsidaryti ir pradėti bendrauti su naujais, labai fainais žmonėmis, išbandyti naujų dalykų, išlipti iš komforto zonos. Visada įsivaizdavau, kad vegetarai valgo vien salotas, bet nė nenutuokiau, kad galima valgyti taip skaniai ir be mėsos. Savanoriai ir kompanija patys geriausi, o užduotys labai įdomios ir išbandančios stiprybę. Jūratės meditacijos pagalba dar labiau sustiprinau kai kurias savo vertybes, perlipau per save ir noriu už tai labai padėkoti. Labai liūdna išvažiuoti.. Ši savaitė praėjo praėjo nepastebimai greitai ir linksmai.”

“Savanoriai – NEREALŪS!!! Vadovai – NUOSTABŪS!!! Dalyviai – PATYS GERIAUSI!!! Didelis ačiū už tokią stovyklą, patirtis , emocijas ir nuotykius. Didelės rekomendacijos. Pasiilgsiu!!!” Smiltė

“Stovykla labai įdomi, linksma ir informacinga. Čia labai gerai praleidau laiką be telefono ir maitindamasis vegetariškai. Pasisėmiau labai daug išminties. Išmokau jogos, meditacijos, sveikos mitybos. Visi čia draugiški ir atviri. Turėjau įveikti labai daug iššūkiu. Šitoje stovykloje tau nebesinorės mėsos ir telefono. Kitais metais tikrai čia grįšiu.”

“Ačiū už šią stovyklą! Dėkoju visiems vadovams ir savanoriams, kurie prisidėjo prie šios stovyklos įvykdymo. Programa yra labai įdomi, nebuvo dienos kada būtų liūdna. Labai smagiai praleidau čia savaitę. Maistas be galo skanus. Jokių priekaištų neturiu. Viskas LABAI patiko. Dėkoju” Eglė

“Man šita stovykla yra WOW. Aš joje pirmą kartą. Maistas skanus. Namukai gražūs. Labai patiko sportuoti. Patiko maudytis. Šita stovykla yra geriausia iš visų kuriuose esu buvusi. Be telefono gerai sekėsi. Stovykla pati GERIAUSIA!!!” Liepa M.

“AČIŪ!!!! Ši stovykla mums atnešė daug visko – juoko ašarų, gerų ir nelabai momentų.  Čia pailsėjome nuo skaitmeninio pasaulio ir dėl to dar labiau suartėjome tiek vienas su kitu, tiek ir vieni su kitais. Džiaugiamės, jog visą savaitėlę mus supo be galo įdomūs, unikalūs žmonės. Išmokom ir sužinojom labai daug vertingų dalykų apie save kaip „aš“, save kaip „mes“, išmokome nuraminti savo kūną ir protą, atsipalaiduoti. Buvo super veiklos, tiek daug naujų netikėtų potyrių, žygių ir maudynių. Džiaugiamės, jog per visas šias veiklas turėjome galimybę atsiduoti visu 100% , visa galva pasinerti į akimirką. Tiesa, maistas abiem mums buvo iššūkis, tačiau jį įveikėm ir nenumirėm :D. Dar kartą be galo ačiū! Buvo nuostabu” Joris ir Emilija

Sveikos gyvensenos stovykla “Į laisvę!”- 2021 VASARA

“Man labai patiko ši stovykla. Vadovai ir vaikai labai draugiški. Maistas skanus. Labai gražūs, tvarkingi kambariai. Šioje stovykloje yra daug įdomių veiklų ir išbandymų. Mankšta buvo labai smagi ir energinga. Lovos patogios.”

“Trečius metus važiuoju čia, tai tampa lyg antrieji namai. Po visos šitos savaitės jaučiuosi pailsėjus dvasiškai, emociškai ir tai pilnai atperka fizinį nuovargį. Išvažiuoju pasisėmusi dar daugiau žinių, prisipildžiusi noro būti geresne ,nei vakar. Ačiū visiems prisidėjusiems prie šios stovyklos ir nerealios atmosferos joje. Labai visų pasiilgsiu. Iki kitų metų!” Augustė

“Ši stovykla man patiko labiausiai iš visų, kuriose esu buvęs. Maistas-skanus, žmonės-draugiški. Iš esmės liūdna išvažiuoti. Čia kiekviena sekundė yra suplanuota, kad neliktumėm be veiklos. Viskas buvo super. Tikrai grįšiu dar kartą! 10/10”

“Man stovykla labai patiko. Fainai buvo, jog dienos eidavo lėtai. Čia susiradau tikrai daug gerų draugų.  Kadangi nesu sportiška, tai manau, kad sporto ir mankštų buvo pakankamai. Labai patiko veiklos (pvz.: improvizacijos). Labai ačiū.” Gytė

“2020 man labiausiai patiko Andžėjaus paskaitos. Ačiū už stovyklą. Vertinu 10 iš 10.”

“Brangūs vadovai, ši savaitė buvo pati GERIAUSIA mano gyvenime! Aš esu įsitikinusi 110% , kad grįšiu čia 3 kartą. Man labai patiko žygiai, paskaitos. Paskaitose daug ką sužinojau, o žygiuose tapau ištvermingesnė, stipresnė, pasitikinti savimi. Čia kiekviena dalelytė buvo tobula!  Nebuvo nei vieno trūkumo. Jei pagalvočiau, gal ir surasčiau trūkumų, bet aš jų nei nesiruošiu ieškoti. Tiesiog myliu šią stovyklą. DIDELIS AČIŪ JUMS!!!” Dominyka Michmel

“Ši stovykla be galo patinka. Ji atvėrė man akis ir šviesesnį kelią į gyvenimą. Žmonės čia nuostabūs, o savanoriai ir lektoriai nepakartojami. Žygiai tikri išėjimai iš komforto zonos. Mankštos ir maudynės praskaidrina nuotaiką, o kvėpavimai suteikia neišsekančios energijos. Džiaugiuosi, tikrai labai džiaugiuosi, čia atvažiavus ir tikrai sugrįšiu dar ne kartą.”

“Dvarčėnų dvaras yra tokia vieta, kurioje pabėgi nuo viso šurmulio. Visa stovyklos programa, kiekviena jos smulkmena buvo nuostabi. Čia sugebėjau pažvelgti į pasaulį kitu kampu ir taip pat radau atsakymus į klausimus, kilusius gyvenime. Pagaliau atradau save ir dabar žinau, kokiu keliu turiu eit. Noriu padėkoti kiekvienam savanoriui ir vadovams už sunkų darbą. AČIŪ!!!”           

“Manau kas labiausiai įsiminė man čia, tai naktinis žygis. Ten tiesiog buvo WOW. Jį tikrai prisiminsiu visą gyvenimą. Toliau išlaikykite tokią šiltą ir jaukią atmosferą. Toliau skatinkite jaunimą Lietuvos sveikos gyvensenos link. Dar kartą AČIŪ” Patricija

“Man labai patiko. Čia draugiški žmonės, savanoriai, vadovai. Skanus maistas. Labai įdomi veikla. Aktualios paskaitos ir šiaip labai linksma. Labai gerai, kad galima išeiti iš komforto zonos, pažinti save ir kitus. Esu labai dėkinga savanoriams, vadovams, kurie organizavo šią stovyklą, jos veiklą. Taip pat esu dėkinga maisto dalintojams, šefui ir kitiems atsakingiems už maistą.”

“Man patiko labai gongai, kvėpavimo pratimai, šokiai. Maistas buvo labai skanus. Taip pat patiko paskaitos, daug ką sužinojau iš Andžėjaus. Šita stovykla yra pati geriausia. Tikrai kitais metais čia atvažiuosiu. Čia yra pati geriausia stovykla, kurioje esu bvusi. AČIŪ!” Evelina V.

“Ši stovykla buvo kažkas nerealaus! Pasisėmiau be galo daug žinių, praplėčiau draugų ratą, išlipau iš komforto zonos, įveikiau begales iššūkių, ir ši stovykla buvo vienas iš jų! Esu be galo dėkinga visiems savanoriams, vadovams, šefui, valytojoms, o labiausiai Eglei. Be jos šios stovyklos nebūtų. AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!” Milėja Rimšaitė

“Stovykla yra liuks. Maistas puikus, veikla, gongai, viskas čia nuostabu! Aš atsiminsiu žygį. Išlikimo žygis buvo fainas. Vaikai draugiški, net nesitikėjau susitikti pažįstamų. Šeštadienį vakarėlis buvo nerealus. Dabar net užsinorėjau būti vegetare. Daug sužinojau iš Andžėjaus. Aš niekados nepamiršiu šitos stovyklos. :)” Smiltė

“Myliu šitą stovyklą. Nenoriu daug rašyti, nes po to Dianai sunku įvedinėti. Čia nuostabiausi žmonės. Visus labai myliu.” Vytautas

“Ši stovykla yra tobulas netobulumas. Joje yra viskas ko reikia ir ne per daug. Čia įgijau daug motyvacijos, pozityvo, taip pat įveikiau kelias savo fobijas. Nei kiek nesigailiu, kad atvykau į šią stovyklą. Vadovai ir savanoriai yra nuostabūs. Man labai buvo linksma. Jono charakteris kiečiausias.” Agnė

Laukinė stovykla “LAUKINIS JAUNIMAS 2021”

“Ši stovykla – geriausias nuotykis vasarą. Grįžtu įsikvėpus visiems metams. Čia išmokau tiek daug naudingų, prasmingų dalykų. Draugai sutikti čia liks visam gyvenimui. Čia užaugi visom prasmėm.”

“Man labai patiko! Visi labai draugiški, nusiteikę padėti. Labai daug sužinojau apie save ir kitus. Labai skanus vegetariškas maistas, o plius ir sveikas. Be to labai graži aplinka ir namukai jaukūs. Gera programa, aktuali jaunimui. Buvo tikrai labai smagu! ” Ugnė Žvinytė

“Ši savaitė man buvo pati geriausia. Buvo labai fainos mankštos, sesijos, žygiai ir žaidimai. Naktinis žygis ir naktinės maudynės labiausiai įsiminė. O komandos, kuriuose buvau, buvo super. Namukai labai jaukūs. Iš sesijų daug ko pasimokiau. Vadovai yra patys geriausi. Sugrįšiu kitais metais būtinai :)” Vėta

1 komentaras apie “16-metis Patrikas: “Per 4 metus jaunimo stovykla “Laisvės kodas” užaugino manyje tikrą žmogų””

  1. Hello my friend.
    Our employees wrote to you yesterday maybe…
    Can I offer paid advertising on your site?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.