Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Šeimų sveikatingumo stovykloje “Į laisvę” blogo oro nėra

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Liepos 1 d. jaukia vakarone prasidėjo Lietuvos sveikuolių sąjungos stovykla šeimoms „Į laisvę“.

Stovyklos metu vyks daug įdomių užsiėmimų ir praktikų, dirbtuvių, galima bus išbandyti pirties ritualus su profesionaliu pirtininku. Vaikams veiks kūrybinės dirbtuvės „Nešiukšlės“, sveikų saldumynų be cukraus gaminimas, kūrybinės dirbtuvės ir moteriški ritualai su aromapsichologe, vyrų klubas.

Paskaitas įvairiomis temomis skaitys lektoriai: D. Vyžintas “Prasmingi papuošalai ir natūrali mineralų terapija“, V. Arvasevičius “Vaikų ir tėvų santykių pynė”, K.Bondar „Cukrus. Ar reikia vengti ir kaip apsaugoti vaikus“, V.Žiūkienė „Maisto rauginimas ir fermentų gamyba sveikatai stiprinti“, bei daugelis kitų.

Kiekvieną rytą stovyklos dalyviai pasitiks tradicine mankšta ir maudynėmis bet kokiu oru.

Daug dalyvių, apsilankiusių šioje stovykloje, kitais metais atsiveža ir šeimos narius – vaikus, sutuoktinius, tėvus. Nebe pirmą kartą dalyvaujančios šeimos susipažino, žaidimo metu dalinosi įspūdžiais ir apie praeitas stovyklas. „Turiu jus įspėti, prie šios stovyklos priprantama ir ji traukia grįžti vėl ir vėl“ – sakė jau ne kartą joje besilankantis Dalius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.