Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

25 m. plaukimo eketėje varžybos

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

2018 m. vasario 24 dieną, Trakuose, ant Galvės ežero kranto, vyks 25 metrų plaukimo eketėje varžybos.

Registracija į varžybas vyksta: https://goo.gl/forms/8UG7SW6Y0YytWYX62.

Dalyvauti varžybose užsiregistravo daugiau kaip 140 žmonių. 2017 m. 25 m. plaukimo eketėje varžybose dalyvavo 25 ledinės eketės mėgėjai. Dauguma jų dalyvavo ir Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Simono Dailidės surengtame 30 dienų ledinių maudynių iššūkyje.

Šiais mestais taip pat sėkmingai įvyko 30 dienų eketės iššūkis, paskutinę iššūkio dieną vainikavo panirimas į Baltijos jūrą Palangoje, kur vienu maudėsi daugiau nei 200 žmonių. jų tarpe – ir vaikai.

Simbolinis starto mokestis – 5 eur, mokamas į Lietuvos sveikuolių sąskaitą LT267300010151973368, mokėjimo paskirtyje nurodant “25 m. plaukimo eketėje dalyvio mokestis” iki vasario 23 d.

Daugiau informacijos tel.: 864839931 arba el. paštu simonas@sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.