Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

25-mečio svajonė pildosi: jis daro viską, kad išblaivintų šalį. Turas po Lietuvą

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

LSS Prezidentas Simonas Dailidė kovo-balandžio mėn. vyks į turą po Lietuvos mokyklas. Kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, ekstremalių 25 m. ledinės eketės varžybų iniciatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui.

Dar būdamas 19 m., tik tapęs Lietuvos sveikuolių sąjungos savanoriu, Simonas kalbėjo: „Aš NENUSPRENDŽIAU ir NEPASIRINKAU tokio gyvenimo būdo. Jis pats pas mane atėjo ir mane pasirinko – ačiū jam, esu patenkintas ir dėkingas:). Mama, žinoma, džiaugiasi labai. Juk tiek problemų buvo per mane… Negrįžimai naktimis nieko nesakius, skambučiai, policijos, skundai tėvų, kaimynų… Labiausiai gaila Mamos, kuri turėjo tiek iškentėt… Darysiu dar viską, kas mano jėgose, kad prablaivinčiau Lietuvą!“

Skaitykite visą Simono sėkmės istoriją!

Praėjus šešeriems savanorystės ir darbo sveikuolių judėjime metams jaunuolio svajonė pildosi. 2017 m. kovo mėn. Simonas Dailidė buvo išrinktas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu ir tapo autoritetu ne vienam paaugliui.

S. Dailidė susitikimuose su moksleiviais dalinsis savo patirtimi ir skatins juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvies aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose.

Pasirinkite vieną iš dviejų susitikimo temų:

Blaivus gyvenimas veža!

 Blaivios pramogos – ar tikrai gali būti linksma?

 Kaip keičiasi pasaulis atsisakius svaigalų?

 Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe?

 VAROM! projektas – kodėl mes tai darome ir kas tau iš to?

 

Savanorystė – būdas pažinti save ir pakeisti pasaulį

 Ką savanorystė davė man?

 Ar savanoriauti gali kiekvienas?

 Kaip padėdamas kitam padedi sau?

 Kaip praleisti atostogas NEMOKAMAI ir NAUDINGAI?

 Patikimas būdas susirasti draugų visam gyvenimui.

Susitikimas trunka: 45 min.

Renginys NEMOKAMAS, jei jį organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjungos klubai ir partneriai.

Pakvieskite LSS prezidentą Simoną Dailidę susitikti su jūsų ugdymo įstaigos moksleiviais rašydami el. paštu sigita@sveikuoliai.lt. Daugiau informacijos tel. 865631211 iki š.m. kovo 15 d.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Geras regėjimas

Ar blogas regėjimas gali būti užkrečiamas?

Klausimą, ar regėjimo sutrikimai yra paveldimi, medicinos profesija nagrinėjo labai išsamiai. Tiek daug resursų buvo panaudota tam, kad ši hipotezė būtų patvirtinta. Ir kas kartą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.