Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

25 metrų plaukimas ekete 2019: Trakuose rungsis daugiau nei du šimtai drąsuolių

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pirmąjį pavasario šeštadienį, kovo 2 d. nuo 12 val., ledinių maudynių aistruoliai Trakuose, ant Galvės ežero, susirungs 25 metrų plaukimo ekete rungtynėse.

Tai jau trečiasis toks renginys, kasmet sulaukiantis vis daugiau dalyvių ir žiūrovų. Pasak idėjos autoriaus, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Simono Dailidės, šio renginio tikslas – populiarinti maudynes lediniame vandenyje, stiprinti imunitetą, gerinti sveikatą ir fizinę ištvermę.

Su didžiule banga per visą Lietuvą nuvilnijęs „30 dienų ledinės eketės iššūkis“ paskatino dar daugiau entuziastų išbandyti savo jėgas ir 25 metrų plaukimo ekete rungtynėse.

Dauguma dalyvių, kurių šiuo metu yra virš dviejų šimtų, aktyviai ruošėsi šioms ekstremalioms varžyboms kasdien grūdindamiesi ir treniruodamiesi.

Visiems rungtynių dalyviams, įveikusiems 25 metrų atstumą ekete, bus įteiktos atminimo dovanėlės, bet svarbiausia, ką patirs kiekvienas asmeniškai – tai pergalę prieš patį save.

https://www.sveikuoliai.lt/renginys/25-metru-plaukimas-ekete/

Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.