Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

30 m. sveikuolių sąjungos jubiliejuje sveikinimai ir dovanos

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Vakar, 2020 m. kovo 7 d. Lietuvos sveikuolių sąjunga atšventė savo 30 metų jubiliejų. Susikūrusi 1990 m. sausio 13 d. organizacija gali pasidžiaugti ne tik narių gausa, bet ir užaugintomis sveikuolių kartomis šalyje. Sveikuoliu sveikino LR Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, LR Seimo narys D. Kepenis, asociacijos “Sportas visiems” generalinis sekretorius G. Grybauskas.

Į jubiliejį šventę Birštone susirinko daugiau kaip 120 Lietuvos sveikuolių sajungos narių iš įvairių klubų, rėmėjai, valdybos nariai, savanoriai ir gerbėjai. LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga savo padėkomis pagerbė LSS garbės narius, didžiausių ir aktyviausių klubų vadovus. Tarp jų Keliautojų sąjungos prezidentas Algimantas Jucevičius, Vegetarų draugijos prezidentė Ksavera Vaištarienė, Alytaus klubos “Ryžtas” ilgametis vadovas Vytautas  Mockevičius, 22 m. Ukmergės klubui vadovavusi Nijolė Kaselienė,  ilgametė Prienų sveikuolių klubo “Versmenė” vadovė Leonora Kalantienė ir kt.

Ministras A. Veryga džiaugėsi, kad turėjo progą ir galimybę atvažiuoti sakydamas: “Sveikuolių gimtadienis sutampa su valstybės gimtadieniu ir jubiliejumi. Per tokias šventes mes kalbame ir akcentuojame laisvę. Laisvė yra didžiulė atsakomybė tiek prieš save, tiek prieš visuomenė. Tai nėra laisvė daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Tai anarchija ir nebrandumas. Žmogus yra daug laisvesnis, kai jis yra sveikas. kai yra pilnas energijos ir gali pasirūpinti kitais.”

LSS garbės prezidentas, LR Seimo narys Dainius Kepenis sakydamas sveikinimo žodį džiaugėsi, kad daug, jaunų, profesionalių žmonių jungiasi prie Lietuvos sveikuolių sąjungos: “Kai mes pradėjome veiklą, daugelis iš šitų žmonių dar nebuvo gimę. Dar prieš daug metų, kai kūrėsi organizacija, tankai už langų stovėjo. Salėje yra tų žmonių, kurie dalyvavo steigiamajame sveikuolių sąjungos suvažiavime ir nežinojo ar pareis namo gyvi. Vydūno, S. Šalkauskio, A. Maceinos, K. Dineikos, V. Sezamano idėjos buvo ir vis dar yra tvirtas sveikuolių sąjungos pamatas”.

Jubiliejinę sveikuolių sąjungos šventę vedė renginių organizatorius Dainius Palivonas ir LSS jaunimo ir šeimų stovyklų vadovė, lektorė Eglė Kislovski. Jaukią šventinę atmosferą savo dainomis kūrę savanoriai: žurnalistė Milda Noreikaitė, bardas ir stovyklų vadovas Jonas Bagdonavičius, nuo 11 metų savanoriaujanti stovyklose Gabrielė Šedbaraitė.

Dėkojame visiems prisidėjusiems ir sukūrusimes nepaprastą bendrystę jubiliejiniame Lietuvos sveikuolių sąjungos vakare.

www.sveikuoliai.lt

Nuotraukos Simono Dailidės

 

 

 

1 komentaras apie “30 m. sveikuolių sąjungos jubiliejuje sveikinimai ir dovanos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Sveika šeima

Atsargiai: namuose paauglys!

Kokiu tonu šiandien kalbėjotės su savo paaugliu vaiku? Gal net nebuvo progos KALBĖTI, turėjote akimirką tik pabandyti prabilti. Neretai sudėtingas besiformuojančio žmogaus tarpsnis pandemijos akivaizdoje

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.