Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. Į mus kreipiasi nemažai žmonių, norinčių pradėti sveikai gyventi dėl įvairiausių priežasčių. Mes mielai dalinamės savo patirtimi ir norintiems susigrąžinti sveikatą, žvalumą, akių spindesį, rytinę šypseną atsibudus, energiją ir gerą nuotaiką rekomenduojame 7 dienų sveikatos mokyklos programą.  Rugpjūčio 1-7 d. šios programos pagrindu vyks sveikatingumo stovykla “Į laisvę!”. Žemiau rasite žmonių, išbandžiusių šią programą, atsiliepimus.

„Noriu nuoširdžiai padėkoti jums už tai, kad pakeitėt mano gyvenimą. :):) Nes iki tol nežinojau, kad galima taip nuostabiai gerai jaustis :). Nebėra tokio nuovargio, dingo irzlumas, mintys aiškesnės, energijos kur kas daugiau, nuotaika žymiai geresnė, o ramybės nekeisčiau į nieką :). Negaliu atsidžiaugti :), Visą gyvenimą kenčiau nuo depresinės nuotaikos, lėtinio nuovargio ir apatijos, o pasirodo, reikėjo tik tiek nedaug – sutikti jus :):):) Na  ir pačiam šiek tiek pastangų įdėti. Taigi esu labai dėkingas jums, kad suteikėt man valios pamatyti kaip iš tikrųjų reikia gyventi ir koks tai malonumas :)“ (Nerijus)

Sveikos gyvensenos stovykla “Į Laisvę”- 2022

„Pastebėjau, jog pradėjau užuosti. Tai buvo taip keista, kad net nemoku pasakyt! Ateinu į parduotuvę, į daržovių skyrių, ir užuodžiu kvapus daržovių. Nežinau, lyg iš dalies atsibudimas iš pilko sapno. Tikrai man nepamirštama akimirka. Ir kuo toliau, tuo man viskas pradeda įgauti spalvas. Po truputį suprantu, koks buvau pilkas ir nieko nematantis žmogus iki programos. Kaip galima suprasti ką nors, kai net patys gražiausi dalykai pilki atrodo. Žinojau teoriją, todėl be perstojo ieškojau sau motyvacijos viskam. Visada ieškojau visokiais būdais. O dabar man tiesiog po truputį to nebereikia, motyvacija atsiranda pati viskam. Viskame pradedu matyti gerus dalykus. Kaip smagu, kai jaučiu, jog kūnas atsikemša, ir pagaliau kažką įsileidžia. Kas rytą atsibundu žvalus, nedarau darbe klaidų, mėgaujuosi darbu. Niekas neatsibosta, visada net smulkmenos suteikia malonumą. Net pasitikėjimas savimi atsirado didesnis, protas nusiramina kas rytą po mankštos ir šalto vandens. Gaila, kad daug kas negali to suprasti, bet jie, manau, savo kelią turi nueiti iki to. Jums ačiū, daug prisidėjote prie mano laimės, tikiuosi jog ir aš kažkada būsiu kam nors autoritetas, suteiksiantis jėgų! Toliau viską žadu daryti ir tęsti.“ (Mindaugas)

 „Pradėjau gyventi gamtos ritmu, taip pat pasikeitė ir mitybos įpročiai, mėgaujuosi kiekvienu kąsniu valgydama tyloje. Kas smagiausia, kad esu kupina teigiamų minčių, kuriomis dalintis noriu su kitais. Noriu įkvėpti kitus daryti gerą, todėl kasdien stengiuosi pati daryti gerus darbus ir džiaugtis paprastais dalykais.“ (Rūta)

 „Jaučiuosi puikiai. Stengiuosi viską keisti palengva. Esu dėkingas Jums, kad padedat tokiems nesusipratusiems kaip Aš, pamatyti kitą medalio pusę. Esu dėkingas gyvenimui už tai, kad sutinku žmones, kurie man padeda tobulėti! Ačiū Jums! :)“ (Adomas)

„Manau, kad ši savaitė tikrai buvo naudinga ir reikalinga – pradėjau žymiai sąmoningiau valgyti, t.y. valgant sutelkti dėmesį į maistą, o ne į kokį filmą ar straipsnį internete, taip greičiau pajausdavau sotumo jausmą, nustojau nuolat užkandžiauti, taip pat manau, kad rytinį apsipylimą šaltu vandeniu ir toliau tęsiu, puikiai prabudina ryte. Žodžiu, tikrai labai, labai dėkoju už šį planą, manau, kad man jo tikrai reikėjo!“ (Agnė)

„Man patiko šaltas vanduo rytais, maisto mažas poreikis, kai daug kramtai. Energijos tikrai daug, nei akimirkos prisnūdimo. Iš esmės viskas gerai, kitaip jaučiuosi, daug lengviau :)“ (Aurelija)

„Galva nebesvaigsta, valgyti nebenoriu. Didžiausias džiaugsmas, kad vėl mankštinuosi.“ (Birutė)

Laukinė suaugusiųjų stovykla “Laukiniai 2022”

„Sportas super, net vyras mane stebėdamas nusprendė, kad reikia prisijungti :). Smagiausia, kad valgant jūsų rekomenduotą maistą išgirdau štai tokį komplimentą, kuris manau, daug ką pasako: „kai nevalgau mėsos, sausainiukų ir kitų skanėstų atrodau daug linksmesnė ir net draugiškesnė“. Štai kaip maistas įtakoja tarpusavio bendravimą:). Atsikėlusi anksti ryte jaučiuosi labiau išsimiegojusi, nei atsikėlusi 9 val.“ (Daiva)

„Ryto procedūra tikrai labai gerai nuteikia dienai. Žodžiu, viskas smagu, grafiko žadu laikytis ir toliau.“ (Darius)

„Viskas  pagal planą, jokių nusižengimų, jaučiuosi puikiai, gyvybinga, energinga. Per visą tą savaitę  nebuvo jokių pilvo skausmų, net galvos neskaudėjo. Įpratau daryti mankštą rytais ir pasivaikščioti. Labai savimi didžiuojuosi, kad išbandymą sau visų pirmą priėmiau, o visų antrą išlaikiau. Ir tikiu, kad tai man padės ateičiai:). Beje, taip pat nepamiršau kiekvieną dieną daryti po gerą darbą :)))))“ (Kamilė)

„Patiko persipylimai šaltu vandeniu, – tikrai esu žvalus visą dieną.“ (Kazimieras)

„Manau, kad tą smagumą atsikelti rytais ir niekur neskubėti, jausti lengvumą skrandyje nepersivalgius ir palaimą širdyje būnant gamtoje spėjau pajausti.“ (Lina)

„Įvertinant visą savaitę, galiu pasakyti, kad buvo gerai. Pastebimai pagerėjo virškinimas. Ruone gal ir netapsiu, bet dar bent savaitę, manau, apsipylinėsiu šaltu vandeniu.“  (Rasa)

„Apskritai, esu labai patenkintas savaitės programa, nes dabar normalizuojasi žarnyno veikla. Labai keistas jausmas, kai miestas miega, o tu gyvybingas ryte, daug laiko gali skirti kam tik nori! Plius labai gerai, kad paros rėžimą atstačiau!“ (Rokas)

 „Sekiau svorį, tad jis sumažėjo 3,9 kg. Šiandien ir toliau laikausi kėlimosi, sporto, grūdinimosi rėžimo.“ (Vika)

„Labai dėkui, iš tiesų buvo labai naudinga savaitė“. (Aušra)

„Numečiau svorio apie 5 kilogramus. Galva pasidarė šviesesnė. Mintys pasidarė lengvesnės, lengviau pasidarė kvėpuoti. Sąnarių nebeskauda. Labai Jums ačiū“. (Inga)

Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!”-2022

„Na, įspūdžiai po sveikatos savaitėlės kuo geriausi, lengvumo jausmas, susitvarkė viduriai“. (Kristina)

„Visa savaitė buvo gana įdomi. Svorio 3-4 kg. nukrito. Ir mankštos pratimai man labai patiko, stengiuosi daryti.“ (Laima)

„Džiugu yra tai, kad keičiasi po truputį kai kurie įpročiai. Kaip ten bebūtų, žiūriu ką valgau.“ (Nomeda)

„Sąnarių jau nebeskauda, nusprendžiau visai nebevartoti mėsos, nes jos man ir nesinori. Noriu eiti toliau sveikuoliškumo link“. (Rosita)

„Numečiau 3 kg, jaučiuosi žymiai lengviau, atsirado labai daug energijos, norisi kažką veikti, dieną jau neskauda galvos. Dar labai keista man, kad šeštadienį jau galvojau neatsikelsiu taip anksti, šeštą valandą, bet aš natūraliai atsikėliau anksti, nenorėjau miegoti.“ (Živilė)

„Rezultatas geresnis nei tikėjausi. Ir dar – 4 kg. Nes sveriu truputį per daug. Esu jums labai dėkinga. Net nenoriu grįžti atgal. Gal pasiilgstu kavos. Noriu dar savaitę pabandyti. Sėkmės Sveikuoliams.“ (Dalia)

Senjorų stovykla “Mes galim!”

www.sveikuoliai.lt

1 komentaras apie “7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.