Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Į Baltijos bangas paniro šimtai žmonių

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Minia drąsuolių savaitgalį išsimaudė ledinėje jūroje. Stebimi masės žiūrovų, tradicinėje grūdinimosi šventėje „Palangos ruoniai – 2017“ jūroje maudėsi ir vaikai, ir suaugusieji.

Šiam grūdinimosi būdui pritaria ir Seimo narys Dainius Kepenis bei sveikatos ministras Aurelijus Veryga. Tiesa, A. Veryga sako, jog vien šių maudynių nepakanka, grūdintis reikia reguliariai. Vienas paprasčiausių būdų – kas rytą maudynes duše baigti apsiliejimu šaltu vandeniu. ,,Grūdinantis kasdien maudynės jūroje yra tiesiog šventinė kulminacija“, – sako jis.

Ledinis vanduo – ligų prevencija

Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamas renginys kasmet šventėje skiria ypač didelį dėmesį ledinio vandens naudai. Anot specialistų, prieš tai tinkamai apšilus ir panirus visu kūnu, galima atsikratyti begalės ligų bei sustiprinti imunitetą.

Pasiruošimas šventei – maudynių eketėje iššūkis

Ledinėse maudynėse šiemet ypač pasižymėjo Simonas Dailidė. Sveikuolių Sąjungos narys prieš mėnesį išsikėlė iššūkį ,,Išsimaudyk eketėje 30 dienų iš eilės“. Prie iššūkio prisijungė bendraminčiai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Maudynių vaizdo medžiagą vaikinas publikavo savo socialinio tinklo Facebook paskyroje. Tiesa, susirgusio ar peršalusio – nė vieno.

Renginio nuotraukas rasite mūsų Facebook paskyroje

Milda Noreikaitė, www.sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Geras regėjimas

Ar blogas regėjimas gali būti užkrečiamas?

Klausimą, ar regėjimo sutrikimai yra paveldimi, medicinos profesija nagrinėjo labai išsamiai. Tiek daug resursų buvo panaudota tam, kad ši hipotezė būtų patvirtinta. Ir kas kartą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.