CUKRAUS DETOKSAS

Unikali, moksliškai pagrįsta programa, kuri padės atsikratyti cukraus
ir kitų maisto priklausomybių, emocinio valgymo, atstatyti imunitetą, organų veiklą,
pagerinti sveikatą, išmokti valgyti sveikai ir natūraliai numesti svorio visam gyvenimui.

Programos vadovė
KRISTINA RAGAUSKAITĖ

Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, projektų vadovė, mokslu paremtos autorinės programos ir knygos „Cukraus detoksas“ autorė, stovyklų organizatorė, emocinio valgymo specialistė, patyrusi lektorė, holistinės sveikos gyvensenos propaguotoja.

Kas yra Cukraus Detoksas?

Cukraus detoksas jau padėjo daugeliui žmonių pagerinti sveikatą, gyvenimo kokybę, atsikratyti priklausomybės maisto produktams ir numesti svorio pačiu sveikiausiu ir natūraliausiu būdu. Tikiuosi, padės ir jums. Tegu tai būna pirmas, labai svarbus žingsnis sveiko ir laimingo gyvenimo link!

Tai unikalus, moksliškai pagrįstas, draugiškas organizmui detokso planas. Jo tikslas yra susigrąžinti sveikatą, atstatyti pažeistas ląsteles, atnaujinti visą organizmą ir sustiprinti imuninę sistemą, o jeigu norėsite sulieknėti, tą padarysite lengvai ir natūraliai. Sveikas kūnas nekaupia riebalų, todėl, jei laikysitės šio plano, ilgainiui atsikratysite viso antsvorio visam laikui.

Nepaisant pavadinimo, tai nėra tik cukraus detoksas. Jo metu nevartosime daugelio toksinų, paslėptų alergenų, pelėsių bei medžiagų, kurios žaloja ir silpnina imuninę sistemą, sukeldamos visas įmanomas sveikatos problemas ir antsvorį. CD iš mitybos pašalina labiausiai paplitusius alergenus ir leidžia ilgainiui išsiaiškinti, kurie iš jų labiausiai kenkia jūsų sveikatai.

Cukraus detoksas gali padėti:

 • atsikratyti priklausomybės cukrui, miltams, greitajam maistui, išmokti sveikai maitintis
 • jaustis geriau
 • atstatysite savo imuninę sistemą, numalšinti infekcijas, uždegimus
 • išsigydyti lėtines ligas, sušvelninti autoimunines
 • susidoroti su bakterijų ir grybelių peraugimu, tokių kaip candida ir kt.
 • natūraliai numesti svorio ir jį išlaikyti
 • panaikinti odos problemas, sušvelninti ar panaikinti alergijas

Ką siūlo Cukraus Detoksas?

 • Gerina sveikatą, sustiprina imuninę sistemą, gali palengvinti alergines reakcijas (taip pat padeda surasti paslėptus alergenus),lėtines ir autoimunines ligas ar jas visai išgydyti, gydo kepenų suriebėjimą, uždegimus ir infekcijas, formuoja naujus, sveikus mitybos įpročius.
 • Padeda numesti svorio ir jo niekuomet nebepriaugti atgal.
 • Padeda jaustis geriau, lengviau, energingiau, pagerina miegą.
 • Pašalina priklausomybes ir nuolatinį potraukį maisto produktams, ypač cukrui, paprastiesiems angliavandeniams (desertams, saldainiams, bandelėms, kepiniams, makaronams, picai ir kt.), persivalgymą ir emocinį valgymą.
Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.