Dienos stovyklos merginoms „Young & Wise” dalyvė: „Ši savaitė man buvo apie savęs atradimą ir įsigilinimą, žengimas link ramybės ir laimės

Dalintis

Vasario 14-18 dienomis vyko stovykla merginoms „Young & Wise”. Dalinamės dalyvių įspūdžiais.

Stovyklos pradžią apibūdinčiau keliais žodžiais, skambėtų taip: nedrąsu, nekantrauju, žiauriai fainos ir įdomios merginos, manau, kad ši stovykla bus įdomi. Antrą šios stovyklos dieną supratau, kad žmonės nors ir darydami klaidas ir žinodami, kad jas daro ir kokios tų klaidų pasėkmės, dažnai jie nieko nekeičia; kaip vienas nereikšmingas žodis gali įgauti visai kitą reikšmę kai tu jį pasakai su tam tikra nuotaika, balso tembru ir intonacija. Šioje stovykloje priešais tave sėdi žmonės su tiek daug žinių ir patarimų, tau reikia paklausti, o tada tik klausytis. Kodėl reikia turėti tvarkingą spintą? Ką kitiems reiškia tavo kvapas? ir tt. Marija žino tiek daug yra maloni ir atsako į tau rūpimus klausimus.  Atsipalaiduok, niekas tavęs nevertiną – improvizuok! Koliažas, tai tarsi išsiblaškiusių minčių sustatymas į vietas, tarsi išblukusių norų ir svajonių išryškinimas.  Make up – wow pagaliau ir vėl graži. Kaip atrodyti gražiai ir ne per daug kasdienybėje. Paskutinė diena – virtuvė, kvapai, skoniai ir nekantravimas, tirpstančios seilės burnoje nagi kada galėsime valgyti? Nauji receptai ir potyriai. Ši savaitė man buvo apie: savęs atradimą ir įsigilinimą; žengimas link ramybės ir laimės; naujos draugystės; senų draugysčių paleidimas; žmonių atsirinkimas; Ačiū visiems už viską.

I. 13 m. 

Jaunimo sporto ir sveikatingumo stovykla

Šioje stovykloje mane kiekvieną dieną pasitikdavo Eglė su šilčiausiais apkabinimais ir jos paskaitos apie santykius mums nerealiai padėjo. Su Vytaute dainavome mantras ir smagiai praleidome laiką. Mandalą, kurią nupiešiau su Sigita pakabinau sau ant sienos. Trečia diena man patiko labiausiai, nes čia susipažinau su stiliste Marija ir jos patarimais apie madą, o taip pat sužinojau, kad negalima pasipurškus kvepalų ant riešo juos trinti vienas į kitą. Po to mes improvizavome su Dainiumi Palivonu ir jis mus mokė kaip pasitikėti savimi. Šioje stovykloje išmokau kaip pasidaryti natūralų make up, o taip pat joje labai įdomiai gaminome maistą  kartu su Julija. Labai patiko stovykla ir labai rekomenduoju atvaryt, daug draugų susirast. 

A. 12 m. 

Važiuodama į šią stovyklą įsivaizdavau, kad būsiu pagrinde viena su savimi. Kai praėjau pro duris  aš labai jaudinausi ir viskas atrodė kitaip nei įsivaizdavau. Pamačiau Eglę ir mergaites ir labai nekantravau su jomis susipažinti. Atsisėdus į ratą buvau visiškai savimi nepasitikinti, bet kalbėdama įsivažiavau ir ta baimė pamažu nyko. Šioje stovykloje bendraujant su Vytaute supratau, kaip balsas liečia kitą žmogų ir kokią tai turi įtaką. Piešdama mandalas galėjau išlieti savo jausmus ir man tai buvo labai svarbu. Sudarydama koliažus labai pažinau save ir man ši veikla labai patiko. Make up užsimėmimas davė man daugiau pasitikėjimo savimi. Čia sužinojau ir apie sveiką gyvenseną. Per šią savaitę aš susipažinau su įvairiomis įdomiomis asmenybėmis, susiradau naujų draugų, labiau pažinau save ir įgavau pasitikėjimo. Ši savaitė buvo labai labai nuostabi, labai ačiū už ją. 

A. 14 m. 

Kai išgirdau apie šią stovyklą, buvau pesimistiškos nuotaikos, galvojau, kad bus neįdomu ir pan. Tačiau jau pirmą dieną visos labai susibendravome. Mano nuomonė pasikeitė. Labai patiko susitikimas su dainininke Manjari, čia man įstrigo, kad garsas ir žodžiai mus liečia; patiko mantrų dainavimas, nors pradėti dainuoti man buvo labai sunku. Trečia diena buvo man labai įdomi – piešiant mandalas man patiko ramybė ir gera nuotaika. Kalbėjomės apie akmenis bei kristalus. Susitikus Mariją aš pagalvojau OHO, gerąja prasme, ji pilna energijos, jos labai įdomu klausytis. Darydama koliažus su Rūta aš išliejau dalį savęs, savo svajones. Laikas praleistas su Smilte ir mokinantis make up buvo nuostabus, man patiko Smiltės kantrumas ir supratingumas. Iš Julijos sužinojau apie sveiką mitybą ir mokinomės gaminti. Buvo labai įdomu paragauti kas gavosi. Ačiū už nuostabią stovyklą ir praleistą laiką su nerealiomis merginomis. 

Vaikų ir jaunimo stovykla “Laisvės kodas-2022”

E. 13 m.

Kai mama pasakė, kad važiuosiu į mergaičių stovyklą, aš nebuvau tikra dėl to, bet kai atvažiavau, čia taip jauku buvo. Man buvo labai įdomu pamatyti save su make up. Visą savaitė vyko daug įdomių veiklų. 

G. 12 m. 

 Visą savaitę buvo smagios ir kūrybingos veiklos, kuriose man buvo įdomu. 

L. 11 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.