Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Eketės iššūkio pradžia – stebuklingą sausio 19-osios naktį

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

30 dienų eketės iššūkio pradžia jau naktį iš sausio 18 į 19. Nuo šios nakties mėnesį kasdien neriame! Iššūkio sumanytojas, sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė sako, jog būtent maudynės eketėje užtikrins energijos dozę kasdien, gerą nuotaiką, o svarbiausią – stiprų imunitetą ir sveikatą. 

Naktį iš sausio 18 į 19 dieną vidurnaktį jis kviečia visus prie žalūjų ežerų. ,,Renkamės 23:59 ir apie 00:30 neriam į ledinį vandenį, eketę rasite ir atvyke vėliau, bet legendos sako, kad vanduo būna šventas iki 02:00″, – kviečia S. Dailidė.

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/205457983364647/

Mitas ar tikrovė?

Manoma, jog šią naktį vanduo įgauna galią išgydyti didžiausias ligas. Portalas www.diena.lt rašo, jog bioenergetikui technikos mokslų daktarui Jonui Algimantui Dainauskui sausio 19-oji – ypatinga diena. Tądien jo virgulės atskleidžia dar vieną gamtos paslaptį – išskirtines galias, kurių tuo metu esą gauna vanduo. ,,Biolokaciniu metodu, t.y. virgulėmis, esu ketverius metus tyręs įstabų vandens virsmą sausio 19-osios naktį, kai net ir iš čiaupo bėgančio vandens energinė vertė sausio 18-osios vakarą nuo 23 val. pradėdavo augti ir po vidurnakčio, įpusėjus pirmai valandai, siekdavo net 40 tūkst. bovių (bioenergijos vienetų), – pasakoja jis.

Daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/ivairenybes/sunku-patiketi/sausio-19-osios-vandens-paslaptis-482645

Norintys prisijungti prie iššūkio raginami pradžiai nors duše maudynes užbaigti šaltu vandeniu, o iššūkiui įsibėgėjus galbūt išdrįsti ir nerti eketėm. Bendraminčių laukiame facebook grupėje ,,30 dienu iššūkis”, kur kiekvienas dalinasi savo iššūkių potyriais.

Iššūkui grupė: https://www.facebook.com/groups/218099841956258/

O ledinių maudynių ekspertai ir norintys pasisemti įkvėpimo iš jų facebook’e renkasi čia: https://www.facebook.com/groups/244861605965200/

PRISIJUNK ir NERIAM!

Milda Noreikaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.