Eketės iššūkio pradžia – stebuklingą sausio 19-osios naktį

Dalintis

30 dienų eketės iššūkio pradžia jau naktį iš sausio 18 į 19. Nuo šios nakties mėnesį kasdien neriame! Iššūkio sumanytojas, sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė sako, jog būtent maudynės eketėje užtikrins energijos dozę kasdien, gerą nuotaiką, o svarbiausią – stiprų imunitetą ir sveikatą. 

Naktį iš sausio 18 į 19 dieną vidurnaktį jis kviečia visus prie žalūjų ežerų. ,,Renkamės 23:59 ir apie 00:30 neriam į ledinį vandenį, eketę rasite ir atvyke vėliau, bet legendos sako, kad vanduo būna šventas iki 02:00″, – kviečia S. Dailidė.

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/205457983364647/

Mitas ar tikrovė?

Manoma, jog šią naktį vanduo įgauna galią išgydyti didžiausias ligas. Portalas www.diena.lt rašo, jog bioenergetikui technikos mokslų daktarui Jonui Algimantui Dainauskui sausio 19-oji – ypatinga diena. Tądien jo virgulės atskleidžia dar vieną gamtos paslaptį – išskirtines galias, kurių tuo metu esą gauna vanduo. ,,Biolokaciniu metodu, t.y. virgulėmis, esu ketverius metus tyręs įstabų vandens virsmą sausio 19-osios naktį, kai net ir iš čiaupo bėgančio vandens energinė vertė sausio 18-osios vakarą nuo 23 val. pradėdavo augti ir po vidurnakčio, įpusėjus pirmai valandai, siekdavo net 40 tūkst. bovių (bioenergijos vienetų), – pasakoja jis.

Daugiau: http://www.diena.lt/naujienos/ivairenybes/sunku-patiketi/sausio-19-osios-vandens-paslaptis-482645

Norintys prisijungti prie iššūkio raginami pradžiai nors duše maudynes užbaigti šaltu vandeniu, o iššūkiui įsibėgėjus galbūt išdrįsti ir nerti eketėm. Bendraminčių laukiame facebook grupėje ,,30 dienu iššūkis”, kur kiekvienas dalinasi savo iššūkių potyriais.

Iššūkui grupė: https://www.facebook.com/groups/218099841956258/

O ledinių maudynių ekspertai ir norintys pasisemti įkvėpimo iš jų facebook’e renkasi čia: https://www.facebook.com/groups/244861605965200/

PRISIJUNK ir NERIAM!

Milda Noreikaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.