Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ėriškių sveikatos mokyklos dalyviai: sumažėję skausmai, energijos antplūdis ir ryžtas gyventi sveikiau

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

2018 m. birželio 4-10 d. Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rengė sveikatos mokyklą, kurią vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė, gydomosios kūno kultūros instruktorė Lukrecija Augustaitytė, Dalinamės dalyvių įspūdžiais.

“Sveikatos mokykla buvo tikras iššūkis. Anksčiau tvenkinyje nesimaudžiau, dabar – visus kartus lindau. Anksčiau rytas prasidėdavo kavos puodeliu – dabar negėriau visa savaitę. Maistas be druskos apsidarė labai skanus.tačiau svarbiausias dalykas – atsirado žmonių būrys, kuriuos sutikusi visada galėsiu apkabinti. Sugebėjau į savo erdvę įsileisti kitus žmones. Ir tai – Lukrecijos dėka. Jos teigiamos energijos nukreiptos į mus. Lukrecija – fantastiška!.” (Virginija G.)

“Gavau naujų idėjų laisvalaikio praleidimui, jau susiorganizavome namuose indėnų žygį. Buvo lengva bendrauti tarpusavyje, atjaunėjau 10 metų, jaučiuosi daug geriau. Organizuoti tokias stovyklas daugiau!.” (Rasa P.)

“Labai džiaugiuosi sudalyvavusi sveikatos mokykloje. Pagerėjo sąnarių būklė, mažiau skauda kojas, kaklą, pasidarė šviesiau galvoje.” (Milda G.)

“Savijauta tikrai pagerėjo, atsirado daugiau energijos, ypač patiko vadovės Lukrecijos paskaitos įvairiomis temomis, patarimai, kaip elgtis, kokie pratimai tinka esant vieniems ar kt. susirgimams. Patiko visos grupės bendravimas, draugystė.” (Gražina B.)

“Dalyvavau pirmą kartą, galvojau, kad bus labai paprasta ir nesunku. Organizmas ir savijauta sureagavo iš karto po pirmo užsiėmimo: skaudėjo galvą ir pykino. Savijauta pagerėjo ketvirtoje dienoje, dabar esu patenkinta savijauta, pasisėmiau gerų emocijų, žinių, labai ačiū Lukrecijai!” (Lijana N.)

“Ryžtas keltis anksti ir, svarbiausia, buvau priversta maudytis, ko gyvenime nedarydavau. Jaučiuosi žvaliai, tapau energingesnė. Pakeičiau požiūrį į mitybą ir tuo patenkinta, nes pradėjau sveikiau maitintis. Norėčiau, kad pas mus vėl būtų sveikatos mokykla.” (Virginija B)

“Nuostabus maitinimas. Pasisėmiau betarpiško bendravimo įgūdžių. Nuostabi mokytoja pakerėjo savo nuoširdumu, sąmoju ir reiklumu. Labai patiko indėnų žygis.” (Zita N.)

“Pirmiausiai tai labai patiko sveikatos mokytoja Lukrecija. Labai įdomiai ir laisvai bendrauja. Pati sau gavau didžiausią iššūkį – maudynės anksti ryte, suartėjimas su gamta, kuri mums suteikia daug energijos ir dvasingumo, anksčiau to nepastebėjau. Tikiuosi, kad čia – ne paskutinė sveikatos mokykla ir dar teks susitikti su Lukrecija. Ačiū!” (Gintvilė V.)

“Labai patiko, džiaugiuosi sudalyvavusi. Netikėjau, kad ryte galėsiu maudytis tvenkinyje. Palyginus lengvai keldavausi ryte. Po mankštos jausdavausi labai žvali, daug energijos, grįžus į namus net nesinorėdavo miego, nors labai mėgstu pamiegoti. Kadangi visai nesportuoju, pajutau, kad po mankštų pasitaisė mano laikysena – sėdžiu ir vaikštau tiesiau.” (Aiva N.)

“Pasisėmiau daug dvasinio peno, energijos. Patiko lukrecijos vedami pokalbiai. Būtų nuostabu, kad tokios stovyklos vyktų kasmet.” (Rimutė L.)

“Esu labai patenkinta ir labai geros nuotaikos pabuvus sveikatos mokykloje. Įgavau daug patirties atliekant pratimus, mokiausi teisingai kvėpuoti, viskas buvo nuostabu.” (Rita K.)

“Labai patiko artimas bendravimas, ugdė valią, stiprino sielą ir kūną, mintys tapo šviesesnės, emocinė būsena – labai gera. Mityba tiko, šią patirtį perdaviau savo šeimai.”(Aldona S.)

“Man buvo iššūkis. Pirmą dieną pasidarė sunku, bet vėliau viskas puiku.labai patiko maudytis ryte. Pripratau prie sveiko maisto, jaučiuosi žvali.” (Virginija A.)

Sveikatos mokykla – tai 7 dienų sveikos gyvensenos mokymai, pritaikyti prie darbinio dalyvių užimtumo. Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. sveikatos mokyklos sugrįžta į bendruomenes. Norinčius kviečiame bendrauti!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.