Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

EURO FIT 2018 – pergalė prieš patį save!

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Į Kaune vykusį LR Prezidento taurės finalinį konkursą EUROFIT-2018 rinkosi sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo šalininkai. Finalinis konkursas sutraukė pustrečio šimto dalyvių iš visos Lietuvos. Jame vyrai ir moterys iš Alytaus, Anykščių Birštono, Jonavos, Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus ir kitų miestų bei miestelių, komandose bei  individualiai, varžėsi 18-oje amžiaus grupių.  Konkurso dalyviai, kurių amžius buvo  nuo 12 iki 90 metų atliko specialaus pasiruošimo nereikalaujančius testavimo pratimus, pagal kurių rezultatus sužinojo, kokia jų fizinio kūno būklė, lyginant su bendraamžiais. Renginio metu buvo išdalintos net 36 prizinės taurės. Pagal komandinius rezultatus geriausius rezultatus parodė šiauliečiai, antroje vietoje liko panevėžiečiai, o trečioje – Naujosios Akmenės atstovai.

      

„Šis konkursas man, pirmiausiai tai pergalė prieš patį save,“- tikino pirmą kartą tokiame renginyje dalyvavusi alytiškė“, – dalyvavimas  jame mane įkvėpė siekti geresnių rezultatų, sutikau daug pozityviai nusiteikusių žmonių, besirūpinančių savo sveikata ir pasisėmiau neįkainuojamos motyvacijos iš LSS lektorių – Sigitos Kriaučiūnienės, Lukrecijos Augustaitytės ir Liudviko Šalčiaus – renginio metu, vedusių paskaitas.

Pati pagrindinė konkurso „EURO FIT“ idėja – skatinti judėti, varžytis, atrasti miestuose bei rajonuose sveiką gyvenseną propaguojančius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, lenktyniavimas tarpusavyje, džiaugsmas ne tik savo, bet ir kito pergale.

LSS projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Nuotraukos Dariaus Minsevičiaus

Rezultatai EUROFIT2018_koreguoti

Rezultatai Komandiniai EUROFIT_2018_koreguoti

Daugiau nuotraukų

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.