Festivalis „Sportas visiems“ – energijos užtaisas visiems metams

Dalintis

Paskutinysis gegužės mėnesio savaitgalis Palangoje buvo kupinas sportinio entuziazmo ir puikios nuotaikos. Festivalis „Sportas visiems“ jau 25 kartą visus sukvietė į pajūrį. Festivalyje dalyvavo daugiau nei 7 tūkstančių dalyvių, o renginio programa šiais metais buvo itin gausi: net virš 70 skirtingų sporto renginių, varžybų, konkursų, paskaitų ir kitų aktyvių užsiėmimų.

Lietuvos sveikuolių sąjunga tradiciškai suorganizavo ankstyvo ryto mankštas ant jūros kranto, jogos ir meditacijos užsiėmimus, sveikuoliškos pirties malonumus, praktinio savimasažo mokymus, bėgimą pajūriu už „Blaivią Lietuvą“, pasagos mėtymo varžybas, baliontinklį, savo fizinį pajėgumą festivalio dalyviai galėjo pasitikrinti Kuperio testo dėka, o daug naujų žinių pasisemti paskaitose apie tai, kaip susigrąžinti gerą regėjimą natūraliais būdais, kaip padėti sau savimasažo dėka ir kokią neįkainojamą galią turi terapinės klasės eteriniai aliejai mūsų fiziniam kūnui ir emocijoms.

Patys ištvermingiausieji drauge su Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu Simonu Dailide į festivalį atmynė dviračiais nuo Vilniaus iki Palangos įveikę beveik pusę tūkstančio kilometrų.

Visi festivalio „Sportas visiems“ dalyviai įkvėpė gaivaus vėjo, turiningai praleido savaitgalį bendraminčių rate ir išsivežė pačius geriausius įspūdžius.

Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Aktualijos

Tėvystės bejėgystė su paaugliu: kaip gelbėtis?

Nė vieni tėvai nesvajoja, jog jų vaikas telefonu praskrolins kone visą paauglystę, teks nuolat ginčytis, pyktis. Neįsivaizduoja savo vaiko ir užkampyje su cigarete. Tačiau nutinka visaip. Ir kai susitarti tampa

Naujienos

Ar norėtum pagerinti regėjimą per 30 dienų?

Gegužės 14 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia nuotolinį regėjimo gerinimo iššūkį. Tikslas – supažindinti žmones su natūraliais būdais, padedančiais pastiprinti savo regėjimą ir galbūt pradėti naują gyvenimo etapą be akinių.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.