Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Festivalyje pasisemti sveikos gyvensenos ir sąmoningumo įpročių – jau šį savaitgalį „VAROM! summer fest‘18“

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Birželio 29 – liepos 1 dienomis vyks jau šeštasis „VAROM! summer fest‘18“, šįkart su šūkiu – Tavo festivalis! Organizatoriai siūlo išmėgintą receptą savaitgaliui: atvykę ras konsultuoti pasiruošusius sporto bei mitybos specialistus, išgirs motyvacijos ir saviugdos lektorių paskaitas, išmėgins naujas veiklas ir pasiklausys gyvos muzikos.

„Žmonės vis labiau kreipia dėmesį į kokybišką laisvalaikį ir tausoja savo laiką. Aktyviems ir efektyviai gyventi siekiantiems yra patogu apsilankyti festivalyje, kur galima ne tik praleisti laiką pušyne prie ežero, bet ir aktyviai pasportuoti, išgirsti trenerių ir lektorių patarimų bei paklausyti gyvos muzikos“, – teigia VŠĮ „Blaivios pramogos“ komanda, turinti didelę patirtį organizuojant ir vykdant savišvietos ir sveikos gyvensenos projektus.

Įkvepiančios paskaitos

Patarimų apie santykius ir šeimos ugdymą lankytojai išgirs iš emocinio intelekto lavinimo instruktorių Dariaus Slavinsko ir Agnės Doveikaitės, paskaitoje „Vyriškas ir Moteriškas principai. Kaip sukurti šventę savo gyvenime?”, ajurvedos akademijos lektoriaus Dariaus Ražausko „Vyrų ir moterų santykių paslaptys“, vyriškumo ugdymo lektoriaus Donato Kantakevičiaus „Ar egzistuoja šiuolaikinis vyras? Kaip padėti berniukams paauglystėje?  Kodėl vyrai keliauja į kalnus?“.

„VAROM! summer fest“ į programą įtraukė paskaitas, kuriose dėstytojai dalinsis patirtimi ir metodais, kaip šiandieniniame gyvenimo tempe išlaikyti pusiausvyrą ir būti sėkmingu: emocijų paleidimo specialistas Rytis Lukoševičius patars kaip kontroliuoti baimę ar eiti į ją, kaip nustoti bėgti nuo baimės ir ją sutikti taip, kad palengvėtų ilgam? Propaguojantis rytų išmintį bei vedantis gongų sesijas Vyrenijus Andrijauskas dėstys „Kas yra stresas ir kaip iš jo išeiti”, o motyvatorius Ignas Bakėjus – padės atrasti savo mėgstamą veiklą.

Renginyje veidotyros ekspertas Giedriaus Švetkauskas papasakos, kas yra fenotipologija, jos autorius Markas Lučinas ir kaip bei kodėl fenotipologija veikia identifikuojant žmogaus charakterį pagal jo fiziologijoje išreikštus išorinius (veido) bruožus (paskaita „Apie ką sako tavo veidas“).

Sporto aktyvumai

Norite išbandyti ar pagilinti jogos žinias? Tik tokio tipo renginyje, kaip festivalis galite rinktis iš keleto skirtingų praktikų ir pasirinkti sau tinkamiausią. Pasak „VAROM! summer fest“ organizatorių, šiais metais suburtas itin didelis būrys specialistų, vesiančių įvairios jogos užsiėmus: Šri šri joga, Acro joga, Joga dviese, Aštanga joga.

Sporto erdvėje vyks rankų lenkimo, mini futbolo 6 prieš 6, paplūdimio tinklinio, badmintono turnyrai. Buvęs daugkartinis Lietuvos sportinės aerobikos čempionas Andžej Michmel ves sporto treniruotes ir skaitys paskaitą „Visa tiesa apie maistą: kaip išlikti sveikam visą gyvenimą ir niekada nesirgti?“. „Karate Akademija“ treneriai surengs savigynos,  braziliško kovos meno entuziastai – „Capoeira“  treniruotes.

Bardų ir modernios muzikos koncertai

Varom

„Festivalis festivalyje“, – sako „VAROM!“ organizatoriai kalbėdami apie festivalio bardų pasirodymus, kurių metu gros Justinas Žilinskas su dukra Rusne, Jonas Baltokas su grupe, Milda Noreikaitė, Vytautas Trakymas, Gedvilė Bendaravičiūtė. Vakaro koncertuose improvizacijos teatras „Impro 241″, Nėrius Pečiūra ir „Fantomai“, eksperimentinės muzikos skrajojantys atstovai „The Flying Fish“, R&B atlikėjai „Gabriel G & Highleef“. Po gyvos muzikos koncertų vakarėlio vairą penktadienį perims DJ Justinez, o šeštadienį DJ Denis W.

Renginys šiais metais vyks birželio 29 – liepos 1 dienomis, pušyne prie Pailgio ežero, vos 30 km nuo Vilniaus.

Visą savaitgalį festivalio svečiai galės praleisti poilsiui subalansuotoje aplinkoje prie Pailgio ežero. Stovyklavimas, saulės vonios hamakuose, nuotykiai bei pažintys su sąmoningais žmonėmis – neišvengiami festivalio atributai! Organizatoriai kviečia susiplanuoti ir atvykti į festivalį jau šį savaitgalį, o savo norimus susitikti profesionalus ir veiklas iš anksto galite išsirinkti www.varomparty.lt!

Renginys draugiškas šeimoms – šis festivalis yra be svaigalų, tad drąsiai galima atvykti ir su mažais vaikais. Taip pat organizatoriai vilioja jaukiomis smulkmenomis – palapinių miestelis ir atskiras šeimų kempingas be papildomo mokesčio, galėsite įsigyti sveiko maisto, užkandžių ir kitų skanėstų. Laukiami svečiai ir su augintiniais.

**

„VAROM! summer fest’18“ vyks birželio 29 – liepos 1 d.  Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 8 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą). Galimas dienos ir savaitgalio bilietais. Papildomi mokesčiai už palapinės statymą netaikomi. Daugiau informacijos:  www.varomparty.lt bei Facebook https://www.facebook.com/varomparty/

Įsigyk bilietą į festivalį ir pamatyk, kad linksmybėms alkoholis nereikalingas: https://tickets.paysera.com/lt/event/varom-summer-fest-18-tavo-festivalis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.