Griežtas dienos režimas ir mitybos planas padėjo suprasti jog esu stipri ir galiu perlipti per save

Dalintis

Sausio 3-9 dienomis vyko sveikatingumo stovykla jaunimui, kurioje dalyvavo daugiau nei 15 paauglių. Dalinamės jaunuolių įspūdžiais.
 
Apie stovyklą sužinojau iš draugų ir labai nekantravau joje sudalyvauti. Griežtas dienos režimas, griežtas mitybos planas padėjo suprasti jog esu stipri ir galiu perlipti per save. Jau ketvirtą rytą atsibudau laiku ir visai be žadintuvo, jaučiausi labai žvali ir energinga. Sunkiausias dalykas man buvo mityba. Tačiau tai padėjo mano odos problemoms, bei pradėjus neužkandžiauti dienos metu, jaučiau jog turiu daugiau energijos. Lektoriai nerealūs ir išmintingi, iš jų sužinojau labai daug naudingos informacijos. AČIŪ<3
Kiekvienas paauglys ir jaunimas turėtų sudalyvauti tokioje programoje, nes tai gali pakeisti kiekvieno gyvenimą į gerą pusę!
 
Urtė
 
 
„Man visa ši savaitė buvo kažkoks naujas savęs išbandymas. Gal pati pradžia ir nebuvo lengva, bet kiekvieną dieną matant ryškius pokyčius, motyvacija ir noras viską tęsti tik didėjo. Daug sužinojau ir išmokau, todėl žinant, kaip gera būna ne tik kūnui, bet ir širdžiai, planuoju tęsti šią nuostabią programą jau pasibaigus stovyklai. Labai rekomenduoju šitą stovyklą visam jaunimui, kadangi ji jums padės praverti akis į kitokį, įdomesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą. Ačiū visiems vadovams, jūs nerealūs!

Stovyklos dalyvė”
 
Nuostabi stovykla, visos stovyklos metu jaučiausi lengva ir geros nuotaikos, atsirado energijos ir motyvacijos  sportuoti ir nebesinorėjo tiek daug valgyti, nors prieš stovyklą nuolat norėdavau užkandžiauti, o po to jausdavausi persivalgiusi. Noriu padėkoti nuostabiems lektoriams iš kurių paskaitų tiek daug sužinojau apie sveiką mitybą, motyvaciją ir dar daug kitų dalykų. Dar kartą ačiū.
 
Eglė
 
 
„Sveiki! Norėjau pasakyti kad sveikatingumo stovykla buvo labai įdomi, daug naujo sužinojau, pavyzdžiui paskaitoj apie sportą ir judėjimą. Ačiū labai!
 
Adri”
 
„Labai smagi ir naudinga online stovykla. Labai dėkoju už tiek daug puikios informacijos ir už smagius iššūkius.”
 
Paulina
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.