Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Gyvenimo džiaugsmą ir sveikatą sugrąžins senjorų stovykla „Mes galim“

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pagerėjusi sveikata, švytinčios akys, šypsenos veiduose, naujos pažintys, skardus juokas ir noras gyventi ne tik dėl anūkų, bet ir dėl savęs. Tokia emocinė būsena besąlygiškai užvaldo visus tuos, kurie bent kartą pabuvoja Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamose sveikatingumo stovyklose senjorams. „Mes galim“ – toks stovyklos pavadinimas neabejotinai atitinka jos turinį.

Tai vienintelė sveikatingumo ugdymo stovykla senjorams Lietuvoje, kurioje nėra  kada galvoti kur ir ką skauda, kur jos dalyviai įkvepia jaunystės eliksyro, tampa žvalūs, žaismingi, sveiki ir laimingi su savo sidabrine gija galvose.

Stovyklos programoje – rytmetinė mankšta ir maudynės bet kokiu oru, sveikatinanti mityba, specialiai sukurta jos dalyviams, paskaitos, seminarai ir diskusijos, kurias veda Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai, regėjimo atstatymo praktikos, savimasažo pamokos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, linijinių šokiai, sveikatinančios pirtys ir vakaronės.

Po stovyklos jos dalyviai grįžta įgiję praktinių sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo žinių, pailsėję ir atgavę vidinę ramybę bei pasitikėjimą, atjaunėję ir sulieknėję, atsikratę vaistų nuo daugelio negalavimų, pasikrovę entuziazmo ir energijos bei atradę naujų bičiulių ir draugų.

„Aš ne tik pailsėjau, bet ir gavau daug žinių apie sveiką gyvenseną, sveiką mitybą ir gydomąjį sportą. Stovykloje sutikau daug nuostabių žmonių, paaukojusių savo gyvenimą kitiems. Stovykloje tarp žmonių buvo nuoširdumas, geranoriškumas. Administracija, treneriai ir kitas personalas nuoširdūs, geranoriški, tiesiog duoti Dievo. Visiems Jums nuoširdžiausias AČIŪ.“

„Atsisveikinant su stovykla, pasiilgsiu betarpiško bendravimo ir su stovyklautojais, o ypač su reiklios komandos vadovės Lukrecijos komanda. Labai patiko programos „apkrovimas“ – gana intensyvus – tai labai gerai tuo, kad leido pamiršti savo žemiškus rūpesčius ir pasijausti labai atsipalaidavusiai. Dėkinga treneriams už jų geranorišką savo žinių perteikimą. Jas pažadu, atsirinkus, panaudoti jau prie savo „bagažo“.

„Ačiū už visus pratimus, už pamokymus. Jei bus galimybės ir kitais metais susitiksime. Važiuodama čia nesitikėjau, kad čia bus tikros atostogos. Atėjo noras būti sveikai ir dar daug daug metų pagyventi. Ne tik dėl anūkų, bet ir dėl savęs.“

„AČIŪ Jums už viską… Buvo gera, saugu, linksma, tobula – super. Išvykstu laiminga… Iki“

Tai tik kelių buvusių stovyklos dalyvių įspūdžiai. Artimiausia senjorų stovykla „Mes galim!“ vyks rugpjūčio 11-17 dienomis kaimo turizmo sodyboje „Ąžuolų giria“, Ukmergės rajone, Slabados kaime.

Nepraleiskite tokios puikios progos pasimėgauti rugpjūčio mėnesio vasaros malonumais, sustiprinti fizinį kūną, atgauti emocinę pusiausvyrą ir su džiaugsmu pasitikti rudenį.

REGISTRACIJA į sveikatingumo stovyklą senjorams “Mes galim”

Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadovė

Jūratė Marčiulaitienė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.