Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Įkvepiančios sugrįžusio regėjimo istorijos: vaikai ir suaugę.

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Baigėsi visą menesį trukęs regėjimo gerinimo iššūkis. Jis buvo skirtas ne tik suaugusiems, bet ir šeimoms, auginančioms vaikus, kurie jau nešioja akinukus dėl įvairiausių priežasčių arba dar tik laiko rankose receptus akiniams. Žemiau – ne iššūkyje dalyvausių dalyvių istorijos, nes mėnuo laiko nėra pakankamas sugrąžinti vaikui regėjimą. Tai žmonių, besidominčių natūraliais regėjimo gerinimo būdais, dalyvavusių seminaruose ir stovyklose, istorijos. Tikiu, kad tai gali būti daugelio tėvų, ieškančių kitokių sprendimų nei akiniai savo vaikams, įkvėpimo šaltinis.

Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!” | RUDUO 2020

Rašo mama: “Kai sūnus buvo 4 mėn, jam zondavo ašarų lataką ir dėl to prasidėjo akyčių tikrinimas, iškart buvo diagnozuotas astigmatizmas (visam gyvenimui, sakė) ir prognozuota trumparegystė. Nuo to laiko kas pusmetį mus vis siųsdavo tikrinti akyčių. Neatsimenu po kiek tiksliai apsilankymų pradėjo sakyti, kad vaikui reikia akinių. Panašiai gal 2 metai jam buvo. Vis laikiausi ir su akinių dėjimu tokiam mažam vaikui nesutikau. Nors sakė, vaikas trumparegis ir akys tik blogės. Taip tempėm beveik iki 5-o gimtadienio. Truputį daugiau nei prieš metus vaikui nustatė toliaregystę, ir šįkart net neklausus gydytoja bandė parinkti akinius. Nesėkmingai, nes nesutikau. Parašė, kad po trijų mėnesių turim pasirodyti ir tikrai reikės akinių. Bet mes nepasirodėm. Pratempiau dar metus su trupučiu. Dabar vaikui 6 metai, tikrinomės sveikatą prieš lankant darželį. Akis taip pat tikrinom, vaikas mato vienetui, abiem akim, ir niekas jau mūsų niekur nebesiunčia. Ačiū jums, be jūsų daug ko nebūčiau supratus”.

Regėjimo gerinimo savaitgalis | Šiauliai

Rašo tėtis: “Dukrytei prirašė akinius.  Dėka jūsų, akinių vaikui net nepirkome. Po metų pasitikrinus regėjimą, dukrytė matė puikiai. Aš ir pats jau gerą pusmetį be akinių, nors nešiojau juos nuo 2 m. Paskutiniai akiniai toliaregystei 2,5 ir 2,0 dioptrijos. Dabar su geresniąja matau puikiai, tik silpnesnioji truputį. Be akinių, prieš keletą metų po silpnesnės akies traumos, man buvo nustatyta recidyvuojančios ragenos erozijos sindromas. Daktarai liūdnai pranešė, kad visą likusį gyvenimą teks gyventi su šia bjauria liga. Pastoviai dirbtinės ašaros, tepaliukai, antibiotikai akims, kiekvieną rytą skausmas akyje, lyg kas adatą įsmeigtų ją tik atmerkus. Dabar galiu drąsiai teigti, kad tokios ligos kyla iš “galvos”, bent jau mano atveju tai tikrai.. Dėkoju už naudingus samprotavimus apie gyvenimą. Pakeitęs šį tą savo gyvenime, mąstyme, tą sindromą užmiršau. Dėkui dar kartą ir sėkmės toliau gelbėjant žmonių regėjimą”.

Dar viena istorija: “Mano vaikas gimęs 2012 m. 2016 m. gruodį jam buvo išrašytas receptas akiniams, koreguojantiems toliaregystę. Va tada pradėjau domėtis, nusprendžiau nepirkti ir jokiu būdu nedėti akinių. Specialiai nieko nedariau, gyvenam aktyviai, daug gryno oro ir t.t. Buvo gąsdinimų, kad jei nenšios, bus dar blogiau. Nt ir savoj aplinkoj netrūko tokių gąsdinimų. Stebėjau vaiką ar amto, tikrindavau tuo metu tam tikrai būdias…. Man atrodė, kad jis visiškai gerai mato, juolab, kad iki 7 metų plius minus visi vaikai toliaregiai. Vakar gydytoja patikrino ir viskas gerai. Norėčiau, kad žmonės suvoktų daug dalykų, bet dažnai mes patys sau nenorim padėti, nenorim ieškoti daugiau žinių, bijom gąsdinimų.?”

 

Paauglei merginai vasaros pradžioje buvo siūlomi akiniai, kad akis nenustotų dirbti ir siūloma nuolat nešioti akinius. Po 7 dienų pratybų regėjimo gerinimo stovykloje, mama dalinasi rezultatais: “Noriu pasidalinti su jumis dukros (14 m.) regejimo stebuklais po stovyklos. Mes nuvažiavom pas gydytoją, tai ji vos iš kėdės neišvirto, kai pamatė tokį staigų pagerėjimą. Dar vasaros pradžioj ji gąsdino, kad akis nustos dirbti ir būtina akinius nešiot, o po stovyklos, kai liko tik +0,5 is buvusių 2,5, tai ji negalėjo patikėt:). Tai va, labai džiaugiamės!”

Paskaita INTERNETU. Individuali mityba pagal ajurvedą

Į stovyklą atvyko vyras. Viena akis prieš 40 metų patyrė fizinę traumą ir, anot vyro, nieko nemato ir matyti negali. Buvo savo laiku pas gydytojus Rusijoje, Amerikoje. Visi sakė, kad NERA jokių šansų matyti su ja. Vyras į stovyklą atvyko dėl to, kad jau nešioja akinius skaitymui, norėjo išsaugoti sveikos akies regėjimą. Štai ką rašo vyras po stovyklos praėjus trims savaitėms: “Aš esu labai exited, kiek pasikeitė mano visai nematanti akis per trumpą laiką. Turiu pripažinti, kad ne visada randu laiko padaryti pratimus, tačiau nežiūrint į visa tai pokyčiai yra labai žymūs .Diena nuo dienos skiriasi, kartais matau tikrai geriau nei dieną prieš tai, bet kartais gerokai blogiau. Vieną vakarą matėsi taip gerai, kad parėjau namo apie 1.5 km su blogąja akimi, kas, maniau, yra neįmanoma. Žinau, kad mano atvejis daug kam netiks, bet tuo pačiu metu galbūt įkvėps vieną ar kitą žmogų pabandyti, o tai jau laimėjimas. Viena yra labai aišku, buvo nepaprastai geras sprendimas atvažiuoti į jūsų stovyklą ir prądėti naują “kelionę”. Jau dabar “skinu” to vaisius ir manau toliau bus dar geriau, Ačiū jums nepaprastai už viską.”

Linkime visiems gražių atradimų!

www.sveikuoliai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.