Ksavera Vaištarienė: „Nepagydomos ligos įveikiamos be vaistų“

Dalintis

Jau daugiau nei 40 metų vegetariškai besimaitinanti ir išsigydžiusi vadinamąsias nepagydomas ligas vegetarizmo pradininkė Lietuvoje Ksavera Vaištarienė sako, kad gyventi daugiau kaip 100 metų gali kiekvienas. Chemijos mokslų daktarės, sveikuolių sąjungos garbės narės, 87 m. Ksaveros Vaištarienės medicininė knygelė – tuščia, o šeimos gydytojo moteris neturi. Visus sveikatos sutrikimus sprendžia pati, daugiausiai remdamasi japonų mokslininko makrobiotiko Žoržo Ozavos metodais.

Kai K. Vaištarienė sulaukė 46-erių, ji jau turėjo visą puokštę ligų, tarp kurių buvo reumatoidinis artritas ir Bechterevo liga. Tada moteris susigriebė ir ėmė studijuoti įvairius natūralius gydymo metodus: atrado vegetarizmą, gydėsi badavimu. Nuolatos periodiškai badavo po 10 dienų, o apogėjų pasiekė išbadavusi visas 40. Ligos pamažu atsitraukė, tačiau tam prireikė penkerių metų pastangų. Nuo to laiko moteris gyvena taip, kad ligos, regis, iš tolo jos vengia.

“Daugelis žmonių, sergančių reumatoidiniu artritu, tampa sunkiais ligoniais, invalidais, nuolatos vartoja vaistus. O aš apsiėjau be jų, ilgai dirbau ir dabar nesėdžiu rankų sudėjusi per dienas”, – teigė K. Vaištarienė. Šiandien ji savo patirtimi dalijasi su kitais – ligi šiol nuolatos skaito paskaitas apie sveiką gyvenseną, važinėja po visą Lietuvą. K. Vaištarienei džiugu, kad į jos paskaitas ateina ne tik tie, kuriuos dėl netikusio gyvenimo būdo jau surietė ligos, bet ir vis daugiau jaunimo, kuris nori išmokti sveikos gyvensenos.

Artimiausiu metu, gegužės mėnesį K. Vaištarienė lankysis Kaune, Ukmergėje ir Panevėžyje.

K. VAIŠTARIENĖS paskaitos organizuojamos šiomis dienomis:

gegužės 20 d. KAUNE 

https://www.sveikuoliai.lt/renginys/nepagydomos-ligos-iveikiamos-vaistu/

gegužės 22 d. UKMERGĖJE  

https://www.sveikuoliai.lt/renginys/nepagydomos-ligos-iveikiamos-vaistu-3/

gegužės 27d. PANEVĖŽYJE

https://www.sveikuoliai.lt/renginys/nepagydomos-ligos-iveikiamos-vaistu-2/

NEPAGYDOMOS LIGOS ĮVEIKIAMOS BE VAISTŲ

Paskaitos metu sužinosite:

  • Kaip išsigydyti ligas be vaistų;
  • Kaip tam tikri maisto produktai veikia jūsų organizmą;
  • Kokius produktus patartina vartoti – kokius ne;
  • Kiek vandens reikia organizmui;
  • Iš ko susidaro mūsų sveikata ir kokių principų reikia laikytis norint nesirgti;
  • Išgirsite pavyzdžių ir galėsite užduoti savo klausimus;

Smulkesnė informacija tel. +37061415145 arba el.p. jurate@sveikuoliai.lt

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija 

Renginio kaina: 10 eur
Rekvizitai: 
Lietuvos sveikuolių sąjunga 
Banko sąskaita: LT267300010151973368 (Swedbank).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Aktualijos

Tėvystės bejėgystė su paaugliu: kaip gelbėtis?

Nė vieni tėvai nesvajoja, jog jų vaikas telefonu praskrolins kone visą paauglystę, teks nuolat ginčytis, pyktis. Neįsivaizduoja savo vaiko ir užkampyje su cigarete. Tačiau nutinka visaip. Ir kai susitarti tampa

Naujienos

Ar norėtum pagerinti regėjimą per 30 dienų?

Gegužės 14 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia nuotolinį regėjimo gerinimo iššūkį. Tikslas – supažindinti žmones su natūraliais būdais, padedančiais pastiprinti savo regėjimą ir galbūt pradėti naują gyvenimo etapą be akinių.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.