LAISVĖS KODAS

Laisvės kodas padeda jaunimui atrasti naujas vertybines nuostatas,
bičiulius ir autoritetus, keičia požiūrį į gyvenseną, išmokti pasitikėti savimi ir linksmintis blaiviai.

Programos vadovai
SIMONAS DAILIDĖ

Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, blaivių pramogų organizatorius, lektorius, "Ledinės eketės" iššūkio rengėjas.
Būdamas paauglys pakliuvau į Laisvės kodo stovyklą ir sutikau labai daug gerų žmonių, kurie vėliau tapo kolegomis, mokytojais, draugais. Dabar pats organizuoju šias stovyklas ir dalinuosi tuo gėriu, kurį pats kažkada čia gavau. Gavau spyrį ir įkvėpimą gyventi, ko pasekoje vieną dieną atsisėdau ant dviračio ir numyniau iki Paryžiaus, vėliau iki Ispanijos. Metu sau ir kitiems įvairius gyvenimo iššūkius per kuriuos mes stiprėjame ir augame. Taip gimė ledinės eketės iššūkis, 25 metrų plaukimas ekete.
Su stovyklose sutiktais bičiuliais pradėjome organizuoti blaivų festivalį, vakarėlius VAROM! Man pavyksta įkvėpti žmones pokyčiui, ar bent apie tai susimąstyti. Taip gimsta ir mano įkvėpimas ir man gera daryti tai, ką darau.


EGLĖ KISLOVSKI

Daugybę metų dirbau marketingo, grožio industrijoje, fotografijos, mados renginių režisūros srityje. Dabar vadovauju Sveikuolių Sąjungos jaunimo bei šeimų stovykloms, vedu paskaitas paaugliams visoje Lietuvoje įvairiomis sąmoningumo temomis, daug bendrauju su suaugusiais apie tai kaip atrastį ryšį su paaugliais. Studijuoju psichologiją, esu baigusi ekonimiką ir tarptautinio merketingo studijas.
Domiuosi senovinių kultūrų šventraščiais. Daug keliauju po pasaulį, lankausi įvairiuose mokymuose apie savęs pažinimą, sąmoningumą, santykių kūrimą.
Esu sukūrusi šeimą, auginu dvynukes.
Labiausiai mane dominanti tema - paaugliai: kas vyksta paauglystėje, kodėl prarandamas ryšys su tėvais, kas tai įtakoja, kaip patys paaugliai gali kurti savo santykius, ką daryti, kad tave išgirstų ir suprastų, kaip atrasti mėgstamą veiklą, atskirti meilę nuo įsimylėjimo ir kaip kurti santykius su tau patinkančia mergina ar vaikinu.
Mano tikslas - padėti paaugliams išsiugdyti meilę sau ir kitiems, atrasti savivertės skonį, sveikos nuovokos supratimą. Noriu skleisti žinias, kurios padeda užaugti naujai kartai, turinčiai tvirtą vertybių sistemą.
Mano misija: spręsti paauglių iškreiptų santykių suvokimo, savęs pažinimo, savivertės formavimo ir motyvacijos trūkumo problemas per praktinius užsiėmimus.


Kūrybingas laiko leidimas, praktinis išgirstų sveikos gyvensenos
žinių pritaikymas, nauja pradžia.
Blaivios pramogos – ar tikrai gali būti linksma?
Kaip išmokti pasitikėti savimi ir tapti nepriklausoma asmenybe?​

Jaunimo stovykloje visi dirbantys vadovai yra tikri sveiko bei laimingo gyvenimo pavyzdžiai, kurie išmoko į
gyvenimiškus rūpesčius žiūrėti ne į kaip problemą, bet kaip į procesą. Tai žmonės, kurie gyvena sveiką gyvenimo būdą ir juo užkrečia kitus. Pabūti šalia tokių asmenybių, išgirsti jų istorijas, pasisemti patirties, susidraugauti su jais yra didelė dovana, kuri
keičia paauglių gyvenimus.
Stovykloje sužinome kaip iš pastovios priekaišto pozicijos pereiti į supratingumą, iš buvimo nepatenkintu – į laimingą būseną, iš noro, kad visi darytų taip, kaip aš noriu į bendradarbiavimą ir supratimą.
Mūsų stovyklose susipažindinama su kitokia valgymo kultūra, dienos rutina, gamtos dėsniais, kassuteikia kitokią gyvenimo kokybę.

Sutikti žmonės tampa draugais ir bičiuliais bei bendraminčiais, su kurias nebesinori skirtis.
Paaugliai atranda save kaip asmenybę, o tai padeda nurimti protui, leidžia matyti save iš šono, gebėti gyvenime ne tik spontaniškai veikti, bet priimti tinkamus sprendimus niekur neskubant.
Žaidžiame, bendraujame, žygiuojame, klausomės, bendraujame, mokomės, pramogaujame, šokame.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.