LEDINĖ EKETĖ

Daugiau nei 30 metų organizuojame visoje Lietuvoje renginius, susijusius su žiemos maudynėmis.
Šaltis mūsų visų draugas, galime ir tave su juo supažindinti. Bet turime perspėti – tai sukelia priklausomybę!

2023 žiemos renginiai: 

Gruodžio 1 d. Žiemos maudynių sezono atidarymas
Gruodžio 1 – vasario 28 Ledinės nuotraukos konkursas 
Sausio 1 d. – Pasaulinė ruonių diena 
Sausio 18 d. – Naktinės maudynės
Sausio 18 d.- vasario 17 d.- 30 dienų iššūkis
Vasario 11d. Palangos ruoniai 
Vasario 16d. Šventinis bėgimas su laiminga pabaiga
Vasario 25d. 25 metrų plaukimas ekete

Eketė tavo mieste:

2023 LEDINĖS EKETĖS KONKURSAS

Konkurso tikslas ir idėja yra paskatinti žmones grūdintis. Grūdintis plačiąja prasme, nes tikimės, kad darydami “Ledinę nuotrauką” prieš tai padarysite apšilimą, mankštą ar kitą fizinę veiklą gryname ore, kuri taip pat grūdina mūsų organizmą.

30 DIENŲ IŠŠŪKIS

Ledinis vanduo – patikimiausia apsauga nuo virusų. Šalto vandens entuziastus nepageidaujami virusai dažniausiai aplenkia, o, jeigu ir užsuka „į svečius“, tai ilgam neužsibūna. Grūdinimasis – vienas iš efektyviausių būdų stiprinti imuninę sistemą. Tai gali patvirtinti kiekvienas, metai iš metų praktikuojantis grūdinimosi procedūras lediniu vandeniu. Lietuvos sveikuolių sąjunga (LSS) kviečia visus kuo atsakingiau patiems prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, susirūpinti savo imuninės sistemos stiprinimu ir gyvensenos keitimu.

25 METRŲ PLAUKIMAS EKETE

Jau septyntus metus iš eilės organizuojam 25 metrų eketės plaukimo varžybas! Per šiuos 7 metus maudynės lediniame vandenyje išpopuliarėjo neberįžtamai ir tokie renginiai tapo reikalingi kaip ledas šalto vandens mėgėjams. Čia mes susitinkam, pasivaržom, įrodom sau, kad galim aplenkti pernykštį save. Nėra laiko ilsėtis, reikia treniruoti raumenukus ir pratintis prie ledinio vandens. Skubėk registruotis, nes vietų kiekis ribotas! Renginio tikslas – populiarinti maudynes lediniame vandenyje, stiprinti imunitetą, gerinti sveikatą ir fizinę ištvermę.

PALANGOS RUONIAI 2023

Svarbiausia šioje šventėje – pademonstruoti, kad nereikia bijoti gamtos, šalto vandens, kad grūdinimosi procedūros padeda didinti organizmo atsparumą, daro jį ištvermingesniu, apsaugo ne tik nuo ligų, bet ir nuo stresų bei įtampos. Šis renginys taip pat skirtas šiltam bendraminčių susitikimui, bendravimui, pasikeitimui patirtimis, entuziazmo sveikai gyventi palaikymui, uždegimui.

VASARIO 16 BĖGIMAS - SU LAIMINGA PABAIGA

Vilniuje, 2023 vasario 16 dieną, vyks 16km ir 6km bėgimas skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jūsų lauks trail tipo dvi bėgimo distancijos: įveikti bus galima 16km arba 6km, o finišavus laukia laiminga pabaiga – ledinė Žaliųjų ežerų eketė.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.