Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Ledinės nuotraukos konkursas – 2019

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pirmoji žiemos diena – grūdinimosi maudynių sezono pradžia. Tad visus kviečiame įamžinti savo ledinių maudynių akimirkas ir laimėti vertingų prizų, tarp kurių ir kelialapis dviems į pajūryje vyksiančią šventę ,,Palangos ruoniai 2019“.

Taisyklės labai paprastos:

Iškart po Naujųjų metų sutikimo, jau sausio 1 dieną neriame į eketes, nusifotografuojame arba paprašome šiltai apsirengusio draugo padaryti „ledinę nuotrauką“ ir siunčiame ją elektroniniu paštu: jurate@sveikuoliai.lt Nuotraukas galite siųsti iki sausio 31 dienos! Nuotraukų neapribojame rėmais, kaip tai turi atrodyti. Pažiūrėkite į tai kūrybiškai.

Lietuvos sveikuolių sąjungos sudaryta komisija išrinks originaliausią, masiškiausią ir gražiausią nuotraukas, kurių lauks vertingi prizai. Vienas iš komisijos narių bus „facebookas“.  Gautas nuotraukas talpinsime į Lietuvos sveikuolių sąjungos facebooko puslapyje sukurtą albumą Ledinės nuotraukos konkursas – 2019 . Apdovanojimai vyks Vasario 9 dieną  vysiančioje Ruonių šventėje, Palangoje.

Praęjusių metų konkurso nuotraukos https://www.facebook.com/pg/sveikuoliai/photos/?tab=album&album_id=1380762715290374

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.