Eketės iššūkis pakeitė užkietėjusį rūkalių: metu šitą Š***

Dalintis

Nuo pirmos dienos prie Lietuvos sveikuolių sąjungos 30 dienų eketės iššūkio prisijungęs Martynas Paliulis šiandien viešai pareiškė, kad neberūkys. ,,Dėl sveikatos ir skanesnio bučinio merginai”, – sako jis. 

Kas rytą su sąjungos prezidentu Simonu Dailide į maudynes atvykstantis Martynas pastarąsias dienas leidžia sveikuoliškai mąstančių žmonių kompanijoje. Pirmas maudynių dienas dar derinęs prie žalingų įpročių daugiau taip gyventi nebenori.

Rūkymas nedera prie kasdienybės

Sakoma, kad paragavus aukštesnių skonių, grįžti prie senų, nebeskanių, nesinori. Tam pritaria ir ką tik rūkyti metęs jaunas vyras. Paklaustas, ar nebijo iš karto skambiai pranešti, kol nėra tikras, ar pavyks, ar bus sunku, jis sako, jog sunku būna tada, kai galvoji, kad taip bus.

Anot jo, jei nusiteiki taip, kaip jis – lengvai, būna paprasta. ,,Keturiolika metų atsisakyti rūkymo nenorėjau ir nemečiau, o dabar panorėjau ir mečiau”, – teigia Martynas.

Linos Skukauskės nuotr.

Laukiamas kiekvienas

S. Dailidė Vilniuje kas rytą laukia kiekvieno pagrindiniame Žaliųjų ežerų paplūdinyje. Darbo dienomis – 9:00, savaitgaliais – 11:00.

Lietuvos sveikuolių sąjungoje tai nepirmas atvejis, kai naujai prisijungę prie iššūkių, renginių ar stovyklų žmonės atsisako žalingų įpročių. Todėl visus kviečiame atrasti savo renginį, stovyklą, atvykti pasisemti sveikatos, vidinės ramybės ir pažinti sąjungą savaip.

https://www.sveikuoliai.lt/tema/renginiai/

Milda Noreikaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.