Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Lietuvos sveikuolių sąjungos ir iškilių asmenybių siūlomas Advento kalendorius – su gerumo įdaru

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamas 30 dienų iššūkis šį kartą kviečia nuveikti itin prasmingų darbų. Prie jos prisijungs iškilios asmenybės, dvasiniai vadovai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Gerus darbus kvies daryti humanistinės pedagogikos kūrėjas ir puoselėtojas Šalva Amonašvilis, dvasinių technologijų instituto vadovė psichoterapeutė Marina Targakova, bhakti jogas, Vedų žinovas, pamokslininkas Anantara Das, o taip pat Lietuvos sveikuolių sąjungos ryškiausi veikėjai – Ksavera Vaištarienė, prezidentas Simonas Dailidė, viceprezidentės Lukrecija Augustaitytė, Sigita Kriaučiūnienė bei daugelis kitų. 

Pasakytas komplimentas liūdnam nepažįstamajam, kavos puodelis, nupirktas nepasiturinčiai senutei, sausainiai, iškepti benamiui, aplankytas vienišas žmogus, padovanota knyga vaikų dienos centrui – tai maži darbai mums, tačiau didžiuliai stebuklai sulaukusiems mūsų dėmesio.

Taip, nusiųsti trumpąją žinutę, skirtą paremti 2 eurais sergančius vaikus ar pasidalinti Facebook‘e įrašu apie organizuojamą vakarienę vargšams, be abejo, yra geri darbai. Tačiau kuomet mes padovanojame kitam žmogui brangiausią, ką turime – savo laiką ir savo širdį, tai jau tampa stebuklu!

Jei kiekvienas iš mūsų padovanosime kitam šią neįkainojamą dovaną – savo dėmesį, pasaulis virs iš tiesų magiška vieta, užpildyta meilės, žmogiškumo, dėmesio vienas kitam, gilesnio pasaulio pajautimo ir jautrumo. Ir mes iš karto tą pajausime – mūsų širdis prisipildys šilumos.

Verta atsiminti, kad geri darbai tinka ne tik Kalėdoms. Galite priimti šį iššūkį bet kuriuo metų laiku, būdami bet kurioje pasaulio vietoje, nes gerumui, nuoširdumui ir saviugdai geriausias laikas yra DABAR.

30 dienų iššūkis kviečia Kalėdų laukimo dienas praleisti prasmingai, prisimenant tikrąją advento reikšmę. Tegu šios Kalėdos tikrai taps ypatingu laiku. Šis advento kalendorius – be šokoladukų, bet su kur kas geresniu, prasmingesniu „įdaru“, kuris padės atrasti save, tikrąjį laimės jausmą, pajausti žmones, aplinką ir padaryti pasaulį geresniu.

Gerų darbų iššūkis skirtas visų pirma mums pažinti pačius save ir tapti geresniais, laimingesniais ir sąmoningesniais.

Kasdien atlikite po vieną siūlomą užduotį. Vienos skirtos padėti kitiems žmonėms (pasakyti gerą žodį, pavaišinti gėrimu, aplankyti vienišą žmogų), kitos – išbandyti kažką naujo naudingo sau (meditaciją, minimalizmą, sveiką mitybą), trečios – pažinti savo aplinką, pasaulį ir patys save.

Jei jūsų finansinė padėtis yra prastesnė – kiekvieną užduotį galima įvykdyti neišleidžiant nė cento. Tegu jūsų nestabdo ir taip įprasta mums frazė, kad neturime laiko – nėra nieko svarbiau nei mūsų pačių saviugda ir tobulėjimas, pasaulio pažinimas. Gerus darbus darome kitiems, tačiau tuo pačiu ir sau – jie neabejotinai mums grįš šiluma, meile ir tais pačiais stebuklais, kuriuos patys sukūrėme.

Priimkite šį iššūkį atvira širdimi ir pamatysite, kur šis eksperimentas gali jus nuvesti. Garantuojame, jis tikrai suteiks naujų minčių, pakeis jūsų požiūrį į kasdienius dalykus. O svarbiausia – jūs atrasite savyje savybių, kurių net nemanėte turintys.

ĮSPĖJIMAS: Šios advento dienos gali negrįžtamai pakeisti jus į gerą ir jūs niekada nebepasiilgsite senojo savęs!

Iššūkio grupę rasite čia: DIENŲ IŠŠŪKIS

 

Kristina Bondar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.