Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Liucija: „Senjorų stovyklos neiškeičiau į jokius užsienio kurortus“

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Nuostabiame gamtos kampelyje Ukmergės rajone, sodyboje „Ąžuolų giria“ Lietuvos sveikuolių sąjungos iniciatyva vyko senjorų stovykla „Mes galim“.

Ištisą savaitę keliasdešimt senjorų, atvykusių čia iš visos Lietuvos miestų ir miestelių, kiekviena kūno ir sielos dalele pajautė gamtos grožio stebuklą, išgyveno naujus potyrius, susigrąžino gyvenimo džiaugsmą, šypsenas, atsikratė nerimo, išsigydė sielos žaizdas, tapo sveikesniais ir nuoširdesniais sau bei savo artimiesiems.

„Į tokio pobūdžio stovyklą aš atvykau pirmą kartą. Mano lūkesčiai buvo paprasti – tiesiog gerai praleisti laiką. Tačiau įvyko tai, ko nesitikėjau. Buvo neapsakomai gera. Nors rytinės mankštos ir maudynės man ne naujiena, tačiau bendraminčių rate visa tai sustiprėjo dešimteriopai. Gamta, nuostabūs mokytojai, lektoriai, vadovai atlaisvino, išjudino, sukūrė nuostabią aurą. Dėkoju jiems visiems: šokių vadovui Anatolijui, kuris sugeba išjudinti net ir labiausiai apsisamanojusį kelmą, nuostabiai projekto vadovei Jūratei, Tomui, kuris sugebėjo pravirkdinti mane, palietęs giliausius širdies kampelius. Dėkoju visiems. Buvo nuostabu,“- savo įspūdžiais po stovyklos dalijosi Romilda.

Intensyvi stovyklos programa jos dalyviams nepaliko laiko dejonėms, privertė pamiršti patirtas netektis ir nuoskaudas, išmokė naujų savigydos, atleidimo ir dėkingumo praktikų.

„Esu dėkinga savo dukroms, kad suteikė galimybę dalyvauti senjorų stovykloje. Pagaliau supratau, ką reikia žinoti apie daugelį gyvenimiškų dalykų, kad visos ligos prasideda iš mūsų pačių nesupratimo apie maistą ir gyvenimo būdą. Išmokome daug naudingų savimasažo praktikų, sužinojome gerų naujienų. Labai patiko Anatolijaus šokių pamokos, kurios  mus visus išjudino ir atjaunino. Aš pajutau ryškų sveikatos pagerėjimą dėl mane kankinusios cukraligės. Esu visiems dėkinga,“- atviravo kita stovyklos dalyvė Stefa.

Ankstyvo ryto mankšta ir maudynės, sveikatinanti mityba, paskaitos, seminarai ir diskusijos, kurias vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai, regėjimo atstatymo praktikos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, šokių pamokos, tinklinio turnyras, atviri pokalbiai prie laužo ir viską vainikuojanti vakaronė su vietiniais muzikantais – Veprių kultūros namų ansambliu (vadovas Edvardas Ratautas) – kiekvienam jos dalyviui paliko neišdildomus įspūdžius.

Artimiausia senjorų stovykla „Mes galim!“ vyks lapkričio 8-14 dienomis Dvarčėnų dvare, Alytaus rajone, šalia Daugų miestelio.

REGISTRACIJA https://www.sveikuoliai.lt/renginys/senjoru-stovykla-mes-galim/

Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.