Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Liudviko Šalčiaus paskaitoje – visa tiesa apie vandenį

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kokį vandenį mes geriame? Kokiais būdais galime pakeisti vandens struktūrą? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus išgirsite L. Šalčiaus paskaitoje „Naujausia informacija apie vandens savybes“ finalinio konkurso EURO FIT 2018 renginio metu jau šį sekmadienį, lapkričio 25 d.

Natūralios medicinos specialistas L. Šalčius dalinsis naujausia informacija apie praktiškai išbandytas vandens savybes, mūsų organizmui suteikiančias didžiausią gydomąjį poveikį. Žmogaus ir gyvūnų gyvenime vanduo yra vienas iš svarbiausių elementų, bet ar mes žinome kaip yra svarbu atsirinkti, kokį vandenį mes geriame? Lektorius atvers vandens slėpinius, pateiks gausybę dar mažai kam žinomų faktų apie šalia mūsų esantį vandenį.  Daugelis vandenį žmogaus organizme suvokia tik kaip deguonies ir įvairių maistinių medžiagų tirpiklį, pristatantį visa tai į ląsteles ir pašalinantį medžiagų apykaitos atliekas. L. Šalčius ragina žvelgti į organizmą kaip visumą, kurio veikloje vandeniui tenka kur kas reikšmingesnis vaidmuo. Lektorius supažindins su mažiausiai ištirtomis vandens savybėmis, tokiomis kaip magnetinio, piramidinio, hidroplazminio vandens ir  pristatys vandens oksidacinį redukcinį potencialą (ORP), nuo kurio priklauso mūsų visa kraujotakos sistema ir visi skysčiai, esantys mūsų organizme. „Vanduo, kurį mes šiandien geriame, faktiškai yra negyvas vanduo, išskyrus Baikalo ežero ir kai kurių šaltinių, esančių Prancūzijoje ir Lietuvoje“, – tikina L. Šalčius. Lektorius pasidalins praktinių bandymų rezultatais, kaip galima, naudojant paprastus metodus su tam tikrais augalais, keičiančiais vandens struktūrą, pasigaminti gydomąjį vandenį. „Turiu atlikęs nemažai eksperimentų ir pademonstruosiu, kaip tas minusinis potencialas veikia visą mūsų organizmą, visą kraujotakos ir limfotakos sistemą. Ir iš kur atsiranda kai kurie negalavimai,kurių atsiradimą mes neteisingai įvertiname“. Kokie vandens parametrai yra slepiami ir kokį vandenį iš vandentiekio mes iš tikrųjų geriame? Tai, kuo lektorius pasidalins paskaitos metu, vandens tiekėjams gali ir nepatikti, bet žmonėms, besirūpinantiems savo puikia savijauta ir sveikata, suteiks naujų žinių.

LSS projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

Daugiau apie EUROFIT 2018:

EURO FIT 2018 – sporto šventė vaikams, šeimoms ir senjorams!

EUROFIT 2018 renginio programa:

9.00-10.00 val. – dalyvių registracija

10.00-10.30 val. atidarymas. Sveikinimo žodis. Moterų sveikatos klubo „Joana“ auksinio amžiaus šokių grupės pasirodymas. Vadovė Joana Bartaškienė

10.30-16.00 val. – Konkursas

10.30-11.30 val. – „Nirvana Fitnes“ treniruotė su Gerda Vencevičiūte

11.30-12.30 val. – Liudviko Šalčiaus paskaita „Naujausia informacija apie vandens savybes“

12.45-13.50 val. – Lukrecijos Augustaitytės paskaita „Grūdinimosi ypatumai“

14.00-14.30 val. – Sigitos Kriaučiūnienės paskaita „Kaip susigrąžinti gerą regėjimą?“

15.00-16.00 val. – „Nirvana Fitnes“ treniruotė su Gerda Vencevičiūte

17.30-18.00 val. – Apdovanojimai

REGISTRACIJA

Oops! We could not locate your form.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.