Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį pasaulį.

Šioje mokykloje vaikai turi išties stiprų ryšį su gamta, bei sportu. Tai mokyklos kasdienybė, kuri atneša nuostabią savijautą, smagią nuotaiką ir žinoma puikią fizinę būklę. Mokiniai kiekvieną rytą bėga, maudosi tvenkinyje, turi treniruotes visiems kūno raumenims, vyksta aikido treniruotės, lankstumo mankštos, bei įvairūs judrūs žaidimai gamtoje. Šiemet buvo ypatingi mokslo metai sporto srityje. Dėka Sporto rėmimo fondo projekto, mes įsigijome multifunkcinį gimnastikos įrenginį, laipiojimo sienelę lauke ir įvairią sporto įrangą. Šis sporto inventorius paįvairino vaikų sportinę veiklą, tapo papraščiau įgyvendinti įvairias sporto treniruotes. 

Įkvėpti judėti! Šis iššūkis Melkio mokyklai labai tinka. Gamta neatsiejama nuo nuolatinio judėjimo ir žinoma sporto. Tai yra nepalyginama savijauta, kai rytą pradedame nuo aktyvaus judėjimo, kartu apjungiant kvėpavimą, ryšį su bendruomene ir gamta. Ne vienas tėvelis patvirtins, kad kasdienis aktyvus sportas gamtoje sustiprino vaikų imunitetą, jo fizinę savijautą, ištvermę, pagerino dėmesio koncentraciją. O atsiradus įsigytai sporto įrangai, vaikai aktyviai laiką leidžia net laisvu metu. Išbandyti jėgas ir gimnastikos įrenginio galimybes ateina ne tik vyresnėliai, bet ir patys mažiausieji mokyklos mokiniai. Tai yra galimybė augti. Vaikai išsikelia tikslus, kad sustiprintų savo fizines galimybes.

Esame labai dėkingi Sporto rėmimo fondui, nes šio sporto projekto dėka paįvairinome savo judėjimo dieną, o mūsų kasdienoje fizinis aktyvumas labai svarbus. Naudodami įsigytą sporto įrangą darėme treniruotes visoms raumenų grupėms, kuriu metu atlikome pratimus su savo kūno svoriu, bei naudojome įvairius treniruoklius bei įrangą: bokso kriaušę, lauko gimnastikos įrenginį, hantelius, pliometrinę dėžę, multifunkcinius diržus, greičio šokdynes ir vikrumo kopetėles. Lavinome vikrumą, jėgą, koordinaciją, lankstumą ir ištvermę. Taip pat atlikome atskirus užsiėmimus, kurių metu fiksavome mokinių rezultatus įvairiose srityse, lavinant skirtingus fizinius gebėjimus ir pajėgumą per tam tikrą laiką: atsispaudimai, prisitraukimai, kabėjimas ant skersinio, pritūpimai, susilenkimai, įtūpstai, kojų kėlimai prie skersinio.

Dėka gamtos ir sporto, kiekvieną rytą mes pasigaminame daug laimės hormonų – serotonino, oksitocino, dopamino ir endorfinų, kurie įtakoja teigiamai mūsų fizinę sveikatą ir imuninę sistemą.

Mes, kaip organizmo šeimininkai, galime daryti didelę įtaką šių hormonų išsiskyrimui paprasčiausiai rūpindamiesi savimi. Sveika mityba, judėjimas, aplinka, supantys žmonės yra labai svarbūs elementai ieškant savyje laimės jausmo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Sveika šeima

Atsargiai: namuose paauglys!

Kokiu tonu šiandien kalbėjotės su savo paaugliu vaiku? Gal net nebuvo progos KALBĖTI, turėjote akimirką tik pabandyti prabilti. Neretai sudėtingas besiformuojančio žmogaus tarpsnis pandemijos akivaizdoje

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.