APIE MUS

Kas mes esame?

Lietuvos sveikuolių sąjunga – organizacija, puoselėjanti tautos išminčių suformuluotą holistinės sveikatos sampratą, jungianti žmones, besirūpinančius savo sveikata ir skleidžiančius sveikos gyvensenos žinias.

 

Misija: 

vienijame ir auginame žmones sąmoningiems gyvenimo pokyčiams siekdami sveikuoliškos Lietuvos.

Vizija:

lyderiaujanti visuomeninė sveikatinimo organizacija Lietuvoje – vartai į sveikatingumą visiems to siekiantiems.

Vertybės:

Sveika gyvensena – tai mūsų gyvenimo būdas, kuris remiasi holistiniu požiūriu į sveikatą (fizinis aktyvumas, grūdinimasis, sveika mityba, savistaba, dvasingumas, santykiai, pozityvus požiūris, dienos ritmas, pastovumas, blaivybė)
Teigiamo pokyčio kūrimas – mes atradę ir įgyvendinę pokytį savyje, savo pavyzdžiu įkvepiame ir padedame pasiekti ilgalaikį pokytį kitiems. 
Patikrintos žinios – vadovaudamiesi laiko  patikrintomis ir veikiančiomis išminčių žiniomis į sveikatą žvelgiame holistiniu požiūriu ir pritaikome jį šiuolaikiniam žmogui. 
Patikimumas – Mes įsipareigojame tik tai, ką padarysim ir padarom tai, ką įsipareigojame. Sau ir kitiems duodame realius terminus. Aiškiai aprašome savo produktus ir paslaugas.

 

Lietuvos sveikuolių sąjunga vienija 65 sveikos gyvensenos klubus ir daugiau nei 3000 sveika gyvensena besidominčių narių.

Į kokias žmonių grupes orientuota mūsų veikla?

1. LSS nariai.
2. Nevyriausybinės organizacijos ir neformalūs judėjimai;
3. Valstybinės organizacijos, veikiančios sveikos gyvensenos srityje

Kokia mūsų veikla?

– LSS nariams teikiame finansinę ir metodinę pagalbą bei žinias organizuojant renginius;

– Organizuojame respublikinius renginius skatindami savanorystę: ruonių šventė, festivalis „Sportas visiems“, sveiko maisto šventė, LR prezidento taurės turnyras, vasaros stovykla;

– Bendradarbiaujame su valstybinėmis organizacijomis įgyvendinant idėjas visuomenės sveikatinimo srityje;

– Kartu su sveika gyvensena besidominčiomis organizacijomis ir neformaliais judėjimais vykdome bendrus projektus;

– Vienydami žinomiausius sveikos gyvensenos autoritetus Lietuvoje ir pasitelkdami jų profesines bei praktines žinias mokome žmones sveikai gyventi, įveikti negalias ir stiprinti savo sveikatą taikant holistinės sveikatos puoselėjimo metodus ir priemones. Tai darome rengdami sveikatos mokyklas, seminarus ir konferencijas, vesdami paskaitas;

– Patys demonstruojame sveiko gyvenimo pavyzdžius ir dalijamės įgyta patirtimi bei pasiekimais tarpusavyje, televizijos, radijo, spaudos ir interneto pagalba;

– Tautos sveikatos klausimais atvirai, tiesiai ir aiškiai reiškiame savo poziciją.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.