Metų savanoris Tomas: savanorystė suteikia pojūtį, kad nešvaistau laiko veltui

Dalintis

Lietuvos sveikuolių sąjungos valdyba 2018 metų savanoriu išrinko Tomą Paulių (30 m.), kuris visiškai neseniai išvyko gyventi į Naująją Zelandiją. Kelionėse po pasaulį matantis prasmę vyras šiais metais savanoriavo visose sąjungos rengiamos stovyklose.

Nuo virtuvės iki stovyklų vadovo

Per savanorystės laikotarpį sąjungoje Tomui teko dirbti virtuvėje, būti atsakingam už tiekimą, įrangos priežiūrą. O paskutinėse stovyklose jis jau atsakingai organizavo stovyklų kasdienybę.

„Tai geriausias pavyzdys, kaip žmogus gali užaugti organizacijoje per trumpą laikotarpį. Ir, jei ne Naujoji Zelandija, Tomui siūlytumėm darbuotojo statusą. Savanorystės metu atsiskleidžia žmogaus savybės, gebėjimas dirbti kolektyve sprendžiant kylančius iššūkius. Tomas buvo tas, kuris pasiėmė mano krūvį stovyklose ir aš galėjau būti visiškai rami, kad viskas vyks sklandžiai, laiku ir kokybiškai. Tomo savanorystė – didelė jo dovana Lietuvos sveikuolių sąjungai“, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

Dalyvavimas paskaitoje įtraukė į sąjungos veiklą

„Sveiko gyvenimo būdo paieškos mane atvedė ir supažindino su Lietuvos Sveikuolių sąjunga 2017 metais. Kitą dieną po Sigitos Kriaučiūnienės paskaitos apie regėjimo gerinimą Klaipėdoje nuvykau į ruonių maudynes Palangoje. Pirmą kartą maudžiausi jūroje žiemą, paskui dalyvavau stovykloje „Šalin akinius“. Jau sekančioje stovykloje savanoriavau ir pats“, – prisimena Tomas.

Gera daryti gera

„Jei galiu padaryti kažkieno gyvenimą geresniu, jaučiuosi nešvaistantis laiko veltui. Jaučiuosi labai gerai. Savanoriaudamas atradau naują šeimą, kai dirbi, gyveni kartu, tampi komanda. Draugų ir bendraminčių būrys plečiasi. Galimybių savavoriauti yra labai daug. Tai verta daryti dėl to gero jausmo, kad tavo rankos yra reikalingos, kad gali prisidėti prie pokyčių žmonių gyvenimuose“, – pasakoja vyras.

 

 

www.sveikuoliai.lt

Nuotraukos Lietuvos sveikuolių sąjungos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.