Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Net ir nesulaukus ledo 25 m. ledinės eketės varžybos vyks

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Beveik 150 ledinių maudynių mėgėjų jau užsiregistravo dalyvauti Lietuvos sveikuolių sąjungos rengiamose varžybose net ir nesulaukus ledo. Formuojama dirbtinė eketė su 5 takeliais Galvės ežere priešais Trakų pilį. Savanorių komanda ruošiasi ir laukia ne tik plaukikų, bet ir jų palaikymo komandų.

Jau ketvirtus metus iš eilės rengiamos ledinės eketės varžybos tapo 30 dienų ledinės eketės iššūkio dalyvių tradicija. Visą mėnesį savo miestuose iššūkiui būręsi naujokai ir jau patyrę ledinio vandens mėgėjai susirenka išbandyti savo jėgas 25 m. plaukime Trakuose. Vyrų dalyvių skaičius visuomet gerokai viršija dalyvaujančių moterų skaičių. Tačiau tarp moterų yra ir 70 metų sveikuolių. Formuojamos 5 vyrų amžiaus grupės ir viena moterų grupė. Registruotis plaukimui galima ir renginio dieną.

created by dji camera

Varžybinis elementas šiame renginyje nėra svarbus, svarbiausia yra laimėti prieš savo baimę šaltam vandeniui ir užfiksuoti laiką, per kurį nuplaukiamas 25 m. atstumas.

Varžybų pradžia 12 val. Visų varžybų dalyvių laukia atminimo dovanos. Renginio organizatoriai vaišins karšta arbata, šiltu maistu. Renginį padeda organizuoti Trakų rajono savivaldybė ir Lietuvos sveikuolių sąjungos partneriai.

Daugiau informacijos tel. 864839931 (Simonas)

www.sveikuoliai.lt

Nuotraukos Lietuvos sveikuolių sąjungos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.