„Palangos ruoniai -2022“ dalyviai pajūryje paskleidė sveikatos virusą

Dalintis

Į Baltijos jūros bangas šeštadienį, stebint daugybei susirinkusių žiūrovų, niurktelėjo per 300 ledinio vandens entuziastų. Sveikuolius šį kartą pasitiko skaisti saulė ir ledinės jūros bangos. Kaip ir kasmet, nugalėti baimes, išbandyti savo galimybių ribas, pasisemti puikios nuotaikos ir pasikrauti energijos bei sveikatos, į Palangą suvažiavo sveikuoliai ne tik iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Kėdainių, Šiaulių, Panevėžio, Radviliškio, Elektrėnų, Alytaus, Tauragės, bei kitų Lietuvos miestų, bet ir iš Olandijos ir Jungtinės Karalystės.

Praėjusiais metais dėl visiems žinomų priežasčių maudynės nebuvo organizuotos. Šiais metais, nors ir su tam tikrais apribojimais – Palangos miesto savivaldybė nedavė leidimo  organizuoti masinių maudynių įprastoje vietoje, šalia Palangos tilto, – šventė įvyko. Maudynių dalyviai sulaukė didelio palaikymo, žiūrovai kantriai laukė šio reginio, pasitiko juos su šypsenomis ir aplodismentais. Nauja maudynių vieta ruonių gerbėjams nesutrukdė palaikyti jų šėlsmo jūros bangose. Tie, kurie šio reginio tikėjosi šalia tilto, bėgo paskui sveikuolius iki leistinos maudynių vietos, vien tam, kad pajustų tą pozityvią energiją, skleidžiančią sveikatos virusą visame pajūryje.

„Nuotaikos buvo puikios tiek besimaudančiųjų, tiek palaikančiųjų, visi be išimties buvo nusiteikę geranoriškai, bendrystės jausmas tvyrojo ore, matyt ledinio vandens entuziastai buvo labai pasiilgę „ruonių“ maudynių Palangoje,“- sakė Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė.

Svarbiausia šioje šventėje – pademonstruoti, kad nereikia bijoti gamtos, šalto vandens, kad grūdinimosi procedūros padeda didinti organizmo atsparumą, daro jį ištvermingesniu, apsaugo ne tik nuo ligų, bet ir nuo stresų bei įtampos.  Šis renginys taip pat skirtas šiltam bendraminčių susitikimui, bendravimui, pasikeitimui patirtimis, entuziazmo sveikai gyventi palaikymui, uždegimui.
Dalis „ruonių“ suvažiavo paskatinti „30-ies dienų Ledinės eketės“ iššūkio. Ši diena sutapo su 25-ąja iššūkio diena, o Vasario 26 d. visi Lietuvos „ruoniai“ susitinka Trakuose, 25 metrų ledinės eketės varžybose.

Tekstas Jūratės Marčiulaitienės

Nuotraukos Kristinos Bondar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.