PARAMA

Tau tik 1,2%, o Jiems – galimybė būti laimingiems!

Lietuvos sveikuolių sąjunga kasmet rengia sveikatingumo stovyklas šeimoms, vaikams, senjorams, regėjimo problemų turintiems žmonėms.
Čia ne šiaip pramogaujama, bet vyksta svarbūs pokyčiai, atrandamas naujas gyvenimas.
 

Deja, ne visi gali susimokėti už stovyklas. Ypač gausios, remtinos šeimos, kuriose vaikai auga tik su mama ar tik su tėčiu, vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti žmonės, išgyvenantys gyvenimo dramas.

Todėl prašome bendruomenės pagalbos skiriant 1,2% savo sumokėtų mokesčių valstybei kiekvienais metais iki gegužės 1 d. Instrukciją kaip tai padaryti galite rasti čia.

Šios lėšos bus naudojamos tik vargstančių šeimų kelialapiams į stovyklas. Galite konkrečiai nurodyti šeimą ar žmogų (el. paštu info@sveikuoliai.lt), kuriems norite dovanoti šias stovyklas:

Stovyklos

Rekvizitai:
Lietuvos sveikuolių sąjunga
Vytauto g. 74, Palanga
info@sveikuoliai.lt
į. k. 191616227
a.s. LT497300010151973342, „Swedbank”

*Paramos suma turi atitikti stovyklų kelialapių įkainius. Jei skiriama paramos suma yra mažesnė, susidarius reikalingai sumai, kelialapiai į stovyklas bus dovanojami burtų keliu.

Tai – geras darbas, kuris nekainuoja nė cento, reikalauja tik keleto veiksmų!

Metų pabaigoje Lietuvos sveikuolių sąjungos puslapyje www.sveikuoliai.lt bus skelbiama ataskaita, kaip buvo panaudoti 1,2 proc. parama.
Daugiau apie mūsų veiklą rasite čia.

Primename: bendrąją informaciją ir konsultacijas visais mokesčių klausimais teikia VMI informacijos centras trumpuoju telefonu 1882.

Papildomą paramą Lietuvos sveikuolių sąjungai galite skirti pervesdami pinigus į Lietuvos sveikuolių sąjungos sąskaitą: LT497300010151973342, „Swedbank”.

Ačiū.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.