Individuali konsultacija sveikatos atstatymui ir imuniteto stiprinimui

89.00

Produkto kodas: individuali-konsultacija

Lietuvos sveikuolių sąjunga propaguoja holistinę sveikatos stiprinimo ir atstatymo sistemą. Joje vienodą reikšmę turi mityba, fizinis aktyvumas, grūdinimasis, atsipalaidavimas, kvėpavimas, savikontrolė, atgaila/malda.

Daugelio metų patirtis rodo, kad viena savaitė gyvenant pagal šią sistemą gali tapti visiškai naujos kokybės gyvenimo pradžia. Gyvenimo, kuriame neblėsta entuziazmas, energija, džiugina gera sveikata, nuotaika, supa nauji draugai ir bendraminčiai, kuriame atrandamas savo pašaukimas.

Jei norėtumėte pagyventi septynias dienas pagal mūsų rekomenduojamą metodiką, mielai atsiųsime programą. Tam reikia, kad išsamiai aprašytumėte savo gyvenimo būdą, nurodytumėte savo amžių, ūgį, svorį ir pagrįstumėte kodėl jums reikia tokios programos (programa yra individuali). Toliau beliks tik rimtai dirbti 🙂

Programos vykdymui ar konsultavimui bus paskirtas konkretus laikas.

Moksliniais tyrimais pagrįsta sveikatos stiprinimo metodika, yra viena efektyviausių siekiant greičiau atkurti žmogaus adaptacines galimybes, sumažinti ankstyvo senėjimo greitį ir suaktyvinti organizmo imuninę sistemą.

  • Sustabdomas organizmo senėjimo procesas (iki 50%);
  • Palieknėjama 2-4 kilogramais;
  • Biologiškai atjaunėjama 3-5 metais;
  • Sustiprinamos širdies-kraujagyslių, virškinimo, kvėpavimo, šalinimo, lytinės, judėjimo sistemų; funkcijos;
  • Įveikiamas nerimas, depresija, įtampa, nemiga, įvairūs skausmai ir sutrikimai;
  • Greičiau atsistatoma po įvairių ligų, ypač kraujotakos, plaučių, nevaisingumo, stuburo, sąnarių, vėžinių;
  • Įgyjamas naujas požiūris į gyvenimą, sėkmingiau sprendžiamos šeimos problemos.

Pritaikyta prie šių dienų žmonių gyvenimo ritmo, darbinio užimtumo ir poreikių, programa siekia parodyti, jog ir šiuo laikmečiu, kai visi skubame ir bėgame, galime gyventi darnoje tiek su savimi, tiek ir su aplinka.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.