Ksavera Vaištarienė „Valgykime, kad gyventume”

7.50

Prieinamumas: Liko 19

Produkto kodas: knyga-kv-vkg Kategorija:

Šioje knygelėje „Valgykime, kad gyventume” žinoma sveikos mitybos propaguotoja Ksavera Vaištarienė, remdamasi asmenine patirtimi, rašo apie neteisingą ir nesuderintą mitybą, sveiko maisto reikšmę.

Pirmoje knygelės dalyje „Mitybos problemos” rašoma apie tai, kokia mityba yra neteisinga ir nesuderinta, kad per mažai valgoma šviežių daržovių bei termiškai neapdoroto maisto. Žmonės nesidomi sveika mityba ir todėl nežino, iš kur gauti vitaminų, mineralinių medžiagų, prisirišę prie gyvulinių baltymų, baltų miltų, šokolado, saldainių, kurie nepriklauso sveiko maisto produktams.

Antroje dalyje „Sveikos mitybos pagrindai” akcentuojama sveika mityba kaip sveikatos pagrindais. Svarbiausia tai, kad žmogus nutolo nuo rūšinio maisto, kuris laikomas prigimtiniu.

Ypač įdomi ir naudinga trečioji knygelės dalis „Pasninko ir badavimo nauda sveikatai“, kurioje plačiai aprašomi pasninkas ir įvairūs badavimo būdai, kurie padeda išvalyti organizmą ir išvengti ligų. Ilgai badauti patariama tik kraštutiniu atveju, kai kitos priemonės nepadeda.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.