Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Pasaulinę sniego dieną – vieninga proga išeiti į lauką

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

2019 metų sausio 20 d. – Pasaulinė sniego diena. Svarbiausias tikslas šią dieną – vieninga proga žiemą išeiti į lauką. Kiekvienas raginamas šią dieną praleisti aktyviai, žiemiškai, šventiškai, linksmoje draugijoje – lauke.

Daug Lietuvos įstaigų šiai dienai organizuoja specialius renginius. Jų laukia prizai ir siurprizai !!! Savo ruoštu asociacija ,,Sportas visiems“ sniego dienos organizatoriams yra parengusi:

  • diplomus;
  • lipdukus;
  • atvirutes;
  • tentus;
  • suvenyrus mokytojams ar pagrindiniams organizatoriams asmenines dovanėles.

SVARBU !!! Visus renginius organizatoriai turi sukelti į šitą platformą iki šių metų gruodžio 15 d. tiesiogiai:

https://world-snow-day.com/Event_Registration

Tiek užsiregistravusias mokyklas, tiek ir visus kitus raginame dalyvauti sniego dienoje, leisti laiką lauke ir siųsti mums nuotraukas el. paštu jurate@sveikuoliai.lt

LAUKIA ir mūsų PRIZAI!

Lietuvos sveikuolių sąjungos projektų vadovė Jūratė Marčiulaitienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Kita

Melkio mokykla – įkvėpti judėti!

Melkio mokyklos paskirtis – ugdyti brandų žmogų, puoselėjantį dorovines vertybes, protėvių kultūrą, esantį darnoje su gamta, gebantį savarankiškai gyventi, bei kurti vieningą bendruomenę ir geresnį

Atsiliepimai

7 sveikos gyvensenos dienos gali pakeisti tavo gyvenimą!!!

„Nenoriu grįžti atgal, į ankstesnį gyvenimo būdą“, – teigia kiekvienas, praktiškai išbandęs 7 dienų sveikos gyvensenos programą sveikatos mokyklose, organizuojamose įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.