Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Paskutiniuose žiemos leduose varžysis rekordinis plaukikų skaičius

Dalintis

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Jau šeštus metus iš eilės „ledinės eketės aistruoliai“ susitinka Trakuose, kur ant Galvės ežero Lietuvos sveikuolių sąjunga rengia 25 metrų eketės plaukimo varžybas.  „Per šiuos šešerius metus maudynės lediniame vandenyje išpopuliarėjo nebegrįžtamai ir tokie renginiai tapo reikalingi kaip ledas šalto vandens mėgėjams,“- tikino LSS prezidentas Simonas Dailidė, -„Paskutinįjį šios žiemos šeštadienį nusimato rekordinis dalyvių skaičius. Čia mes susitinkam, pasivaržom, įrodom sau ir kitiems, kad galim aplenkti pernykštį save.“  

Tai nėra sportinės varžybos, siekiama ne greičio ar rezultato. Renginio tikslas – populiarinti maudynes lediniame vandenyje, stiprinti imunitetą, gerinti sveikatą ir fizinę ištvermę.

„Įvairūs gąsdinimai ligomis, mirtimis ir infarktais yra laužtos iš piršto. Trumpas panirimas į šaltą vandenį tik padeda žmogaus kūnui atsigauti ir pasisemti energijos iš gamtos. Kai žmogus nugali baimę šaltam vandeniui, jis savo gyvenime gali įveikti daug didesnes baimes ir peržengti prote susikurtas ribas“, – savo patirtimi dalijasi ne pirmus metus ledinio vandens privalumus patyrę „ruoniai“.

 

Su didžiule banga per visą Lietuvą nuvilnijęs „30 dienų ledinės eketės iššūkis“ paskatino dar daugiau entuziastų išbandyti savo jėgas ir 25 metrų plaukimo ekete rungtynėse.
Dauguma būsimų dalyvių aktyviai ruošėsi šioms ekstremalioms varžyboms kasdien grūdindamiesi ir treniruodamiesi. Renginyje ketina dalyvauti įvairaus amžiaus „ledinio vandens aistruoliai“ jau turintys patirtį ir tie, kuriems šios varžybos bus pirmosios jų gyvenime. „Šiose varžybose pasiryžę dalyvauti net ir tokie, kurie nemoka plaukti… bet nori įrodyti sau ir kitiems, kad viskas yra įmanoma“, – atviravo Simonas.

Visiems rungtynių dalyviams, įveikusiems 25 metrų atstumą ekete, bus įteiktos atminimo dovanėlės, bet svarbiausia, ką patirs kiekvienas asmeniškai – tai pergalę prieš patį save. 

25 metrai ekete 2022

Jūratė Marčiulaitienė,

www.sveikuoliai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Geras regėjimas

Ar blogas regėjimas gali būti užkrečiamas?

Klausimą, ar regėjimo sutrikimai yra paveldimi, medicinos profesija nagrinėjo labai išsamiai. Tiek daug resursų buvo panaudota tam, kad ši hipotezė būtų patvirtinta. Ir kas kartą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.