PASLAUGOS

Sveika gyvensena – mūsų darbas, mūsų laisvalaikis, mūsų tikėjimas.
Lietuvos sveikuolių sąjunga vienija kvalifikuotus sveikos gyvensenos praktikus,
lektorius ir mokytojus. Mielai dalinamės savo patirtimi su įvairaus amžiaus auditorijomis:
darželinukais, moksleiviais, studentais, šeimomis, pedagogais, visuomenės sveikatos specialistais, senjorais ir kt.

SVEIKATOS MOKYKLOS

Sveikatos mokyklos metu žmonės supažindinami su pagrindiniais sveikatingumo principais ir PRAKTIŠKAI mokomi kaip to siekti: kasdieninėmis rytinėmis mankštomis, vegetarine mityba, kvėpavimo ir savireguliavimo pratybomis, vyksta paskaitų ir pokalbių ciklas.

PASKAITOS

Lietuvos sveikuolių sąjungos lektoriai skaito paskaitas įvairiomis sveikos gyvensenos, mitybos, fizinio aktyvumo bei grūdinimosi temomis. Paskaitos aktualios bendruomenėms, įmonėms, besirūpinančioms savo darbuotojų sveikata, bei visuomenės sveikatos biurų specialistams, organizuojantiems renginius sveikos gyvensenos tema savo rajonuose.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Lietuvos sveikuolių sąjunga propaguoja holistinę sveikatos stiprinimo ir atstatymo sistemą. Joje vienodą reikšmę turi mityba, fizinis aktyvumas, grūdinimasis, atsipalaidavimas, kvėpavimas, savikontrolė, atgaila/malda. Daugelio metų patirtis rodo, kad viena savaitė gyvenant pagal šią sistemą gali tapti visiškai naujos kokybės gyvenimo pradžia.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.