INDIVIDUALIOS
KONSULTACIJOS

Lietuvos sveikuolių sąjunga propaguoja holistinę sveikatos stiprinimo ir atstatymo sistemą. Joje vienodą reikšmę turi mityba, fizinis aktyvumas, grūdinimasis, atsipalaidavimas, kvėpavimas, savikontrolė, atgaila/malda.

Daugelio metų patirtis rodo, kad viena savaitė gyvenant pagal šią sistemą gali tapti visiškai naujos kokybės gyvenimo pradžia. Gyvenimo, kuriame neblėsta entuziazmas, energija, džiugina gera sveikata, nuotaika, supa nauji draugai ir bendraminčiai, kuriame atrandamas savo pašaukimas.

Jei norėtumėte pagyventi septynias dienas pagal mūsų rekomenduojamą metodiką, mielai atsiųsime programą. Tam reikia, kad išsamiai aprašytumėte savo gyvenimo būdą, nurodytumėte savo amžių, ūgį, svorį ir pagrįstumėte kodėl jums reikia tokios programos (programa yra individuali). Toliau reikės rimtai dirbti ir mums ataskaitas rašyti.

Žmonių konsultavimo patirtis brėžia aiškią tendenciją, – daugelis pasižadančiųjų griežtai laikytis instrukcijos ir rašyti ataskaitas vis dėl to taip nesielgia. Todėl stengdamiesi prasmingai naudoti savo laiką, prašome norinčiųjų gauti programą paremti Lietuvos sveikuolių sąjungos veiklą 89 eurais (a.s. LT497300010151973342, „Swedbank”) mokėjimo paskirtyje nurodant „parama veiklai” ir informuoti el. paštu tomas@sveikuoliai.lt apie padarytą pavedimą.

Programos vykdymui ar konsultavimui bus paskirtas konkretus laikas.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.