Per nuotolinį mokymą sugadintas mergaitės regėjimas pagerėjo stovykloje „Šalin akinius!”

Dalintis

Birželio 26 d. – liepos 2 d. vyko tradicinė regėjimo gerinimo stovykla „Šalin akinius!”. Dalinamės dalyvių įspūdžiais.

„Stovykla ,,Šalin akinius“ mūsų šeimai, kaip antri namai. Vyresni sūnūs dalyvavo ne kartą. Išmoko nestiprinti akinių ir suprato, kad nebūtina matyti viso pasaulio, kaip pro mikroskopą. Regėjimas keletą metų stabilus, neprastėja. Žino daug įrankių, kaip atpalaiduoti akis, nors ir ne visuomet jais naudojasi, bet man kaip mamai ramu, kad supažindinau ir įliejau juos į aplinką, kurioje gali rasti daug atsakymų į kuriuos neatsako tradicinė medicina. Šį kart išbandėme stovyklą kartu su dukra. Išvykome ryškiau matydamos, su patvirtinimu, kad akinių nei jai, nei sau niekada nedėsime. Išmokome atsipalaidavimo pratimų, kuriuos galėsime taikyti savo kasdienai. Ačiū, kad esate!“ Ilona

„Stovykla ,,Šalin akinius“ labai patiko! Čia mes jautėmės kaip namie, išmokome atsipalaiduoti, pradėjome sau kelti klausimus ir ieškoti į juos atsakymus. Taip pat sužinojome ir išmokome daug veiksmingų pratimų akims. SUGRĮŠIME KITAIS METAIS!

Patiko:

 • Ramybės jausmas,
 • akių pratybos (pamokymai, kaip atlikti pratimus),
 • maistas nustebino, kad skanus ir valgomas 😊,
 • naktinis žygis buvo su jausmu. Labai patiko. Viduje jaučiau džiugesį, kad ėjau. Tokį ir reikėtų formatą palikti, kad visi galėtų atlaikyti žygį.
 • Kad paėmė akinius, kad nebūtų pagundų
 • Spalvų medžioklė, pirmą kartą taip lėtai ėjau ir tuo mėgavausi
 • Žmonės, visi skirtingi, bet ir panašūs. Palaikymas.
 • Šokiai <3 !!!
 • Stovyklos vieta – jėga !!!
 • Kambariokės <3 !!!
 • Jausmas, kad gali pajuokauti apie nematymą, nes visi mes čia tokie. Šiuo klausimu atsipalaidavimas, nes nėra gėda iš arčiau pasižiūrėti, ar nematyti ko nors.
 • Jaučiu palengvėjimą tos akies, kurią buvo sunku pagerinti namie“.

„Stovykloje esu pirmą kartą. Mokykloje sėdžiu antrame suole ir kartais sunku pamatyti kas parašyta lentoje, akinių nenešioju ir nešioti nenoriu. Po stovyklos dviem eilutėmis matau ryškiau. Akys pablogėjo pirmoje klasėje, kai prasidėjo nuotolinis. Ačiū, kad padėjote pagerinti akis!“ Anelė

„Labai ačiū Sigitai ir visai stovyklos komandai už šviesesnį ir ryškesnį pasaulį. Akinius nešioju nuo vaikystės, tai čia dar tik pirmas žingsnis, bet tikiuosi su Jūsų pagalba galėsiu toliau eiti šviesos keliu“. Egidija B.

„Gerbiami stovyklos rengėjai organizatoriai, savanoriai, buvo nuostabu! Gavau daug gerų patarimų, išmokau pajusti kūno kalbą. Gavau didelį bagažą žinių. Labai nuostabūs žmonės! Visa Jūsų komanda trenerių labai profesionali“. L. Z.

Laukinė suaugusiųjų stovykla “Laukiniai 2023”

„Labai dėkoju už nuostabią regėjimo stovyklą, šilumą, rūpestį, nuoširdumą. Nereali, draugiška atmosfera, burnoje tirpstantis maistas, įdomi įkvepianti veikla, fizinis aktyvumas! Viskas gražiai suderinta, apgalvota. Didelis ačiū organizatoriams, savanoriams, virtuvės darbuotojams, visai puikiajai stovyklos komandai! Šalia jūsų norisi gyventi ir siekti pokyčių! Ačiū jums visiems! Didėlė pagarba ir dėkingumas!” Violeta

„Esu labai patenkintas pagaliau prisiruošęs ir papuolęs į šią stovyklą. Tiko ir patiko visiškai viskas, pradedant rytine mankšta, maudynėmis, taip pat akių pratimai, meditacija, kvėpavimo pratimai ir visi kiti užsiėmimai. Pasijutome vos ne kitoje planetoje kur susirinko žmonės tarsi ne iš mūsų žemės. Net keista, kad galima nieko nerakinti ir aplamai, kad visi palaiko tvarką. Taip pats mums didelis pliusas, kad čia atvykome buvo vegetarinis maitinimas, kadangi patys mėsos nevalgome jau 13 metų. Didėlis dėkui visiems kas prisidėjo prie šios stovyklos organizacijos“.

„Šioje stovykloje pajutau daug grožio, džiaugsmo, šviesos. Labai ačiū Eglei kuri parodė, kad gyvenimas kupinas džiaugsmų ir meilės, tereikia tai pastebėti. Ačiū, kad išmokėte atsipalaiduoti ir prisiliesti prie mūsų vidaus, ir kiekvieną dieną jūs šypsojotės, padėjote. Tai tikrai išliko atminty. Taip pat dėkui Sigitai, kuri dėl mūsų taip stengėsi ir išmokė pratimų gerinančių regą, raminančių, pakeičiančių požiūrį. O taip pat labai ačiū savanoriams, kurie dėl mūsų plovė grindis, gamino maistą, linksmino, erzino… Jūs aukojote savo miegą, laisvą laiką dėl mūsų! Naktinis žygis tai turbūt buvo smagiausia veikla, tik sakyčiau galėjo būti arba šiek tiek sunkesnis arba ilgesnis. Taip pat didelis dėkui už nuostabų maistą, maudynes, veikslas, tiesiog viską! Tikrai dar sugrįšiu. AČIŪ!“

„Man stovykla buvo labai darbinė, užimta, aktyvi. Krūvis didelis kūnui, maisto taip pat buvo daug, nes negalėjau atsilaikyti. Iš pradžių pergyvenau, kad per stiprus sportas, bet pasėkoje viskas išėjo į naudą, pati susivokiau kaip nepersistengti ir sportuoti su malonumu.  Mandalų piešimas be akinių atėmė džiaugsmą piešti, bet pasėkoje susivokiau, kaip džiaugtis tuo kas vyksta ir kaip vyksta. Šokiai paliko didžiulį įspūdį tuo, kad jie apskritai buvo (nes programą perskaičiau neatidžiai). Man šokiai padėjo lavinti koncentraciją ir viso kūno atsipalaidavimą, laisvumą. Taip pat visomis praktikomis esu patenkinta. Paskaitos man labai naudingos. Išvažiuoju visapusiškai patenkinta, nes akių matymas ženkliai pagerėjo, ryškus pasikeitimas. Taip pat ir kūnas susibalansavo liovėsi skauduliai“. Inga S.

SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA “Į LAISVĘ!” – 2023

„Stovykla suteikė įrankį, kurį galėsiu naudoti ateityje. Dėkoju Sigitai L. už suteiktas žinias patirtį įgytą praktikų metu. Dėkoju Sigitai J. už meditacijas, kvėpavimo pratimus, patarimus ir masažą. Dėkoju Lukrecijai už rytines mankštas, o ypač už maudynes ežere, visuomet puikią nuotaiką, skardų balsą ir už ,,aš esu šypsena!” Dėkoju Eglei už patarimus bendraujant su vaikas. Virtuvės šefui už skanų ir sveiką maistą dėkoju taip pat. Stovykla puiki, naujos patirtys, naujos pažintys, bendrystė. Išgirsti pavyzdžiai iš žiniuonių lupų, motyvuoja dirbti, atlikti pratimus!”

„Stovykloje patiko visi užsiėmimai pradedant nuo rytinės mankštos iki vakaro. Patiko nauji pratimai akims, kuriuos stengsiuosi daryti ir namuose. Supratau, kad pratimus akims galiu daryti bet kur, kad ir lauke, pievoje, miške, gatvėje tai labai smagu, kad gyvenimo ritmu galiu daryti pratimus. Kvėpavimo pratimai, meditacijos tiesiog superinės, tik reikia pradėti daryti ir nesustoti grįžus namo.Stovyklos savanoriai visi superiniai, atvykę dalyviai irgi. Tai galvoju, kad jūs darote labai didelį ir gražų darbą. AČIŪ!!!“

„Noriu pasidžiaugti kiekvienos dienos veiklos įvairove. Vykau tūrėdama lūkesti pagerinti regėjimą, bet gavau gerokai daugiau – įgavau daugiau vidinės ramybės, pailsėjau, susipažinau su daug šiltų žmonių, o svarbiausia grįžtu namo pasisėmusi naujų žinių ir patarimų. Svarbiausia užduotis – tęsti pradėtus pratimus, ankstyvą kėlimąsi, mankštą, valgyti švarų maistą, mažiau kontroliuoti ir mažinti streso šaltinius“.

„Ačiū už pokyti mano širdyje ir supratimą kaip keisti elgesį, kad būčiau sveikesnis ir laimingesnis. Stovykla puiki, gera nuotaika ir sveikatingumo balansas puikiai išlaikytas veiklose. Puikiai atsipalaidavau, nes kolektyvas lydi visose veiklose“. Arūnas

SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA “Į LAISVĘ!” – 2023

„Viskas gerai, savanoriai puikūs, visi atlieka ką reikia, tik man tepatiko keltis 06:30 ryto ir labai pasiilgau mėsos. Taip pat išmokau daug akių pratimų, kurie suteikė man vilties dar kartą gerai praregėti. Ai, ir vos nepamiršau padėkoti Eglei už jos pamokas, kurios verčia susimąstyti kas aš? kodėl aš čia? ir t. t. Žodžiu, ačiū už viską, buvo gera patirtis.“

„Dėkojame už stovyklos galimybę sustabdyti laiką ir pagyventi kitaip. Išmokome su Sofija naujų pratimų, kuriuos planuojame taikyti ateityje. Patiko pokalbiai, pratimai, maudynės, maistas. Patiko bendrumas, palaikymas, draugystės“. Inga R.

„Atvykau į stovyklą su lūkesčiu, pagerinti regėjimą, pailsėti emociškai ir sustiprinti žinias, kurias esu girdėjusi kitose stovyklose. Džiaugiuosi, kad esate, patiko stovyklos užimtumas, visa programa, ko tikėjausi tą ir gavau. Darykite metuose daugiau tokių stovyklų, motyvuokite žmones ir internetinėje erdvėje, kad daugiau žmonių sužinotu apie jus ir galėtų prisijungti. Ačiū! kad esate“.

„Labai džiaugiuosi atostogų laikotarpiu pasirinkusi Jūsų stovyklą. Gavau daugiau negu tikėjausi. Nuostabi Jūsų komanda, savanoriai tiesiog fantastiški. Kol tokių bus matau sveiką Lietuvą. Aktyvus sportas (kurio nesitikėjau, kad tiek bus) labai nustebino. Maistas labai patiko, neiškilo jokių problemų. Ačiū virtuvės šefui“.

Senjorų stovykla “Mes galim!”

„Šioje stovykloje išmokau nusiraminti bei atpalaiduoti akis. Įgijau pasitikėjimą savimi, ir tikiu, kad galiu atstatyti regą. Labai noriu padėkoti Sigitoms, Eglei Jolantai, Pijui ir kitiems savanoriams“.

„Labai naudinga stovykla. Atvykau, nors akinių dar nenešioju, tik pradėjau jausti, kad silpsta regėjimas ir ateityje gali prireikti akinių. Gauta informacija sustiprino pasiryžimą palaikyti sveiką gyvenimo būdą, rinktis tinkamą mitybą ir taip pat išlaikyti gerą fizinę ir emocinę sveikatos būklę. Noriu padėkoti už puikiai suorganizuotą stovyklą, labai naudingi užsiėmimai ir įdomios paskaitos“.

„Ačiū už nuostabiai organizuotą stovyklą. Laikas prabėgo nepastebimai greitai, sunku išvažiuoti. Kaip jūs ir žadėjote, susidraugavome su savo namelio kaimynais ir su kitais. Visi susirinkę vaikai, paaugliai ir suaugę, draugiški, malonūs ir šilti. Atmosfera nepakartojama! Maistas labai skanus, šokių užsiėmimai labai atpalaiduoja ir suartina žmones. Mandalų piešimas tapo tikru atradimu. Žygius tikrai darykit! Darant pratimus supratome, kad nekvėpuojame ir nemirksime“. Tatjana ir Darija

„Labai džiaugiuosi, jog tai buvo stovykla iš, kurios nesinori išvažiuoti. Negaliu patikėti, kad savaitė prabėgo taip greitai, tarsi viena diena. Šioje stovykloje susipažinau su labai daug įvairių žmonių, buvo įdomu susipažinti su šių žmonių istorijomis. Kitas labai svarbus momentas – mane sužavėjo neįprastas maistas, kurio ragavau stovykloje. Man buvo tikras iššukis savaitę nevalgyti mėsos, nes tikrai labai mėgstu valgyti mėsą. Jaučiu, kad mano organizmas priprato prie neįprasto maisto.

Didžiausias iššūkis buvo visą savaitę išbūti be akinių – man tai buvo pirma tokia savaitė gyvenime. Negaliu patikėti, kad išbuvau šia savaitę – neįtikėtina. Labai dėl savęs džiaugiuosi“. Evelina R.

„Stovykloje galėjau dalyvauti nedaugelyje veiklų, pavyko sudalyvauti meditacijose ir kai kuriuose regėjimo gerinimo pratybose, todėl apie jas ir atsiliepimas. Meditacijose išgirdau daug naudingos informacijos apie vibracijų poveikį mūsų kūnams, jų judėjimą ir sąmoningą įtaką joms. Kai kas buvo nauja, kai kas pakartota jau žinoma. Bet labiausiai patiko Sigitos informacija, profesionalumas, patarimai reaguojant į sėkmes ir nesėkmes.

Laukinė išlikimo gamtoje stovykla jaunimui “LAUKINIAI 2023”

Sigitos regėjimo pratybose įgijau begalę žinių, kurias tikiuosi panaudoti praktiškai namuose. Po matavimų pamačiau, kad nedidelis regėjimo pagerėjimas yra. Tai buvo maloni staigmena! Ačiū, Sigitai, už profesionalumą ir pastiprinimą, kad tikrai galima pagerinti regėjimą (tuo neabejojau, bet dabar ir praktiškai įsitikinau)“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Konkursai

Ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojas – drakono formos eketėje

Grūdintis skatinančio ledinės nuotraukos konkurso nugalėtojų įamžintos akimirkos – išties įspūdingos, tačiau kas už jų slypi, kokios maudynes šaltame vandenyje pamilusių žmonių istorijos? „Jaučiausi tarsi įsikūnijęs į drakoną“ Daugiausiai balsų

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.