Pranokusi lūkesčius regėjimo gerinimo stovykla: dingęs žvairumas, per stiprūs akiniai

Dalintis

Ką tik baigėsi dar viena regėjimo gerinimo stovykla. Dalinamės dalyvių įspūdžiais. Nuotraukas su akimirkomis iš stovyklos rasite Lietuvos sveikuolių sąjungos Facebook puslapyje.

“Aš atvažiavau su žvairuojančia kaire akimi ir galvojau, kad to išgydyti neįmanoma, bet vieną dieną pamačiau, kad mano kairė akis nebežvairuoja ir aš labai apsidžiaugiau. Ir tekstą, kai atvažiavom, mačiau tik vieną eilutę, o išvažiuojant mačiau aštuonias. Aš iš šios stovyklos išsivežu geriausias akis ir gerą nuotaiką.”

“Prieš stovyklą nešiojau -9 stiprumo akinius. Su savimi įsidėjau ir senuosius, -7 stiprumo. Po stovyklos netgi senieji -7 akiniai jau per stiprūs. Nuostabu. Išvažiuoju su motyvacija ir azartu toliau gerinti regėjimą. Tikslas aiškus – galiausiai jokių akinių. Ačiū!” Vaida.

Regėjimo gerinimo pratybos | Kaunas

 “Didžiausia stovyklos vertybė tai organizatorių požiūris į projektą. Kaip miškas yra savireguliuojanti sistema, taip ir visi kuruojantys, gaminantys maistą ir t.t. yra kaip savaime gyvenanti sistema. Aiškios vertybės, požiūris, tikslus nustatymas kaip vyks atvykusių į stovyklą gyvenimo kokybės ir regėjimo gerinimas. Puiku, kad mityba vegetarinė, griežtas ne įvairiapusiam svaiginimuisi. Mankšta ryte yra rasos lašelis, atgaiva. Kiekvienas gauna reikiamą dėmesį, paaiškinimus. Jaučiausi proceso, bendruomenės dalimi, nebuvo atskirtumo. Sigita nuostabi! Lukrecija – BOMBA! Stovykla SUPER!”

“Smagu, kad vėl galiu gyventi be akinių. Smagu, kad akys laisvos, jų neskauda, nes pastaruoju metu jausdavau didelį diskomfortą nešiodama lęšius ar akinius – akys labai nuvargdavo, o regėjimas jutau, kad ėmė silpnėti. Tad ši stovykla leido suprasti, kad nuolat nešioti akinius man tikrai nereikia. Išmokau, kaip regėjimo gerinimo praktikas integruoti į savo gyvenimą, kad nereiktų akių gerinimo pratimams skirti kasdienio atskiro laiko. Nes tai sunku, ir juk mes niekada neturim laiko… “

„Atvažiuodama čia sulaukiau nemažai sarkazmo, pvz.: ai, pas tuos sveikuolius, mankštinsies ir žoles valgysi ir pan… Bet iš nesuprantamo noro ir kažkokio užsispyrimo nieko negirdėjau ir tiesiog važiavau, kur vedė širdis. O širdis vedė dėl didžiulio noro padėti dukrai. Nors ir ji pati sakė: nu į kokią čia nesąmonę mane veži! Ir tikrai nieko nesitikėjau, nes dukrai atmetimo ir neigimo tarpsnis. Buvo nuostabu, kad labai daug informacijos, naujų patirčių ir naujų nuostabių žmonių. Aš čia pamiršau savo telefono numerį.
Ir kai dukra man pasakė: „mama, aš su kaire akimi nebežvairuoju, tai aišku, kad aš nepatikėjau, nes gi reik patikrinti. Žiūriu į dukros akis ir jos abi žiūri tiesiai į mane J (džiaugsmo ašaros). Labai tikiuosi, kad ir ji pati suprato, kaip pati gali tai keisti. O kaip išvažinėjom dar pasakė, kad toks vaizdas, kad žiūri su abiem akim vienodai. Ačiū. Linkiu jums augimo!”

Regėjimo gerinimo pratybos | Panevėžys

 “Važiuodama į stovyklą galvojau, kad nebus žmonių, su kuriais galima bus pasikalbėti, kad pagerinti regėjimą yra, turbūt, neįmanoma. Praleidus porą dienų stovykloj nustebau, susiradau naujų draugų,  čia buvo žmonių skirtingo amžiaus, bet su visais galima buvo laisvai pabendrauti. Stovykloj buvo daug užsiėmimų, maistas buvo skanus, nors prie jo reikėjo priprasti. Rega pagerėjo, matau geriau ir ryškiau. Šią savaitę praleidau geriausiai nuo šių metų pradžios, tikrai nesinori grįžti į ,,realybę” ir kasdieninį gyvenimą. Atvažiuosiu čia dar ir linkiu kitiems patekti į šią stovyklą.“

 „Labai džiaugiamės radę šią stovyklą ir sudalyvavę visa šeima. Radome jaukią šeimą, kurioje praleidome labai linksmą laiką, be abejo sustiprinome regėjimą ir sužinojome labai daug ne tik apie gero regėjimo praktikas, bet ir daug informacijos (teorijos) apie maistą, asmenines problemas, savirealizacijas, organizmo ir viso kūno priežiūrą. Nesustosiu kol vėl nematysiu be akinių aš ir tikrai nedėsime akinių vaikui, ir tikrai patarsiu kitiems. Išvažiuojame pilni gerų jausmų, trokšdami išbandyti viską ką sužinojome ir vėl sugrįšime :)” Natalia, Mindaugas ir Jonas.

 “Tai nuostabiai praleistas laikas. Stovykloje pagydomas ir kūnas, ir siela. Stovykloje tampame visi šilta, didelė, vieninga šeima. Nepaprastai šiltas visos komandos dėmesys kiekvienam žmogui. Tai poilsis, atsipalaidavimas, sveikas maistas. Regėjimas pagerėjo visa dioptrija. Įgavau daug medžiagos kaip toliau stiprinti akis jas atpalaiduojant. Iš čia išsinešiu daug meilės, patirties, pasitikėjimo. Labai stiprūs mokytojai, kurie kiekvieną dieną atiduoda mums dalelytę savęs. Didžiulė padėka visiems mokytojams, organizatoriams ir savanoriams. Dėkui.”

Regėjimo gerinimo pratybos | Klaipėda

“Ši stovykla man paliko didžiulį įspūdį. Kai atvažiavau su broliu, buvau labai įsitempęs ir susivaržęs. Didelio pagerėjimo nebuvo, Kai atvažiavau vienas, bijojau, bet kaip susiradau draugų, dienos prašviešėjo ir man atrodo, kad mano -5.00 dešinės ir -5.25 kairės akių akiniai man per stiprūs. Mano akiniai buvo -5.75 dešinės ir -6.00 kairės, bet dabar -5.00 ir -5.25 man per stiprūs! Labai džiaugiuosi ir tikrai dar čia sugrįšiu.“

„Man labai patiko maistas, ypač vaisiai su jogurtu. Prieš stovyklą man buvo truputį neramu, bet po stovyklos aš norėjau pasilikti gyventi stovykloje dar ilgiau. Tai buvo mano geriausia stovykla gyvenime!“  Benas Butkus (9m.)

„Ačiū. Stovykla ,,viskas įskaičiuota”. Visos praktikos ir paskaitos praplėtė suvokimą priežaščių, lėmusių gerėjimo suprastėjimą ir stabdžiusių gerėjimą. Sigitos paskaitos apie vaikų regėjimo prastėjimo priežastis padėjo rasti dukros žvairavimo priežastis ir gauti pavydžių kaip keisti savo suvokimą ir gyvenimo būdą, kaip leisti augti vaikams. Mandala piešimas atskleidė vidų ir leido pamatyti nutylėtus, paslėptus dalykus, kurie trukdė gyvenimo progresui. Ačiū už visa naują informaciją ir maudymosi praktiką, kurią panaudosiu savo ir draugų sveikesniam ir geresniam gyvenimui. Iki susimatymo kitose stovyklose.” Robertas Jackus.

 “Ačiū Sigitai už tėvystės paskaitas. Ačiū jogui Justui už pamokas. Ačiū už Aurą.” Saulius.

 “Jaučiuosi kaip pirmą kartą dėvėčiau akinius.“

“Didelis ačiū už gerą laiką ir šaunius užsiėmimus. Labai tikiuosi, kad nuo šian akinius ir neužsidėsime. AČIŪ!!!”

“Stovykla leido atsijungti nuo tikrovės, buities. Atvažiavus sutinki įdomių žmonių. Visa programa aktyvi, įdomi, daug dalykų sužinai apie save, pralaisvėji. Visa komanda dirba nuoširdžiai dėl kiekvieno. Paskaitos ir paskaitų vedėjai įdomūs, praplečia akiratį. Praktikos leidžia atsipalaiduoti ir kitaip mąstyti. Maistas nuostabus, puikus!!! Ačiū!!!”

“Stovykla puiki visom prasmėm. Vedliai, žinios, maistas, nauji nuostabūs žmonės, užsiėmimai, oras… Ir svarbiausia – suteikta viltis, kad kada nors mano akys gyvens be ,,ramentų”. Dievo palaiminimas visiems!” Rasma.

“Atvažiavau čia dėl dukros, kuri dar neužsidėjo akinių, tad tikiuosi jų ir neužsidės. Rekomenduoju šią stovyklą visiems, kas turite problemų su regėjimu. Atvažiuokit su šeima, tikrai išsivešit pačius geriausius potyrius, išplėsit savo akiratį, surasit draugų, išmoksit gyventi kitaip.”

LAISVŲ VIETŲ NĖRA. Regėjimo gerinimo stovykla “Šalin akinius!”

„Man labai patiko. Susiradau draugų. Akys pagerėjo.” Nida.

,,ŠALIN AKINIUS!” gal skamba nelabai. Būtų gerai persivadinti. Nes kiti tipo pagalvos: išmesiu akinius! Beeeeeeeeeeeeeeeet, TAI PIRMA STOVYKLA MANO GYVENIME! IR TIKIUOSI NEPASKUTINĖ. MANO VERINIMAS *****.” Ugnė Zo.

„Stovykla pranoko mano lūkesčius. Tikėjausi pagerinti regėjimą, o įvyko kur kas daugiau. Susirinkusi kompanija tapo draugais, organizatoriai maloniais patarėjais. Pailsėjo ne tik akys, nurimo protas, veidą papuošė švytinti šypsena. Rytinės mankštos, meditacijos, joga, paskaitos, pratybos – tiek daug vaikų, kuriuos suartino suteikė dar daugiau pasitikėjimo savimi. Patikėjau, jog aš galiu, manau tai svarbiausia. Nuoširdžiai dėkoju visiems susirinkusiems ir praleidusiems laiką kartu. Buvo fantastiška! Ačiū!”

„Begalinis ačiū už puikią, jaukią atmosferą stovyklos metu. Ačiū už žinias ne tik apie regėjimo pratybas, bet ir apie kūną, maistą, vaikus… Ryto mankštos gamtoje – kažkas nuostabaus! J Maudynės ežere moterų rate ir su peršūkavimais su vyrais paliko gražų, smagų įspūdį. Ačiū už gardų maistą bei nuostabią sodybos erdvę. Gera buvo surasti naujų pažinčių. Ačiū ačiū ačiū! Sėkmės ir laimės !”

„Stovykla labai patiko, maistas buvo skanus, apgyvendinimas labai geras, mokytojai/ organizatoriai labai malonūs.“

„Man stovykla labai patiko. Viršijo mano lūkesčius. Pakeitė mano požiūrį į regėjimo principus. Kad reikia atpalaiduoti psichiką, kūną, akis, o ne jas įtempti, norint pamatyti. Mankštos, meditacijos, joga, kita veikla leido atsipalaiduoti, sugrąžinti ramybę. O svarbiausia – jaučiu, kad pagerėjo mano regėjimas! Praktikas integruosiu į savo kasdienybę ir toliau eisiu keliu į puikų gyvenimą! AČIŪ!!!”

“Buvo smagu visi labia draugiški ir supratingi.“ Ugnė

“Man ši stovykla patiko, nes tikrai padeda ir akims ir visam kūnui.“

„Sveiki. Dėkui už puikų laiką. Išvažiuoju su daug praktikos ir pratimų bei patarimų kaip lavinti regėjimą, su žiniomis kaip mityba, sportas ir atsipalaidavimas veikia mūsų regą. AČIŪ“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Aktualijos

Tėvystės bejėgystė su paaugliu: kaip gelbėtis?

Nė vieni tėvai nesvajoja, jog jų vaikas telefonu praskrolins kone visą paauglystę, teks nuolat ginčytis, pyktis. Neįsivaizduoja savo vaiko ir užkampyje su cigarete. Tačiau nutinka visaip. Ir kai susitarti tampa

Naujienos

Ar norėtum pagerinti regėjimą per 30 dienų?

Gegužės 14 dieną Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia nuotolinį regėjimo gerinimo iššūkį. Tikslas – supažindinti žmones su natūraliais būdais, padedančiais pastiprinti savo regėjimą ir galbūt pradėti naują gyvenimo etapą be akinių.

Scroll to Top

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.